PS4 satmak mantıklı mı?

cem time

Centipat
Konuyu doğru yere açmışımdır umarım elimde halihazırda PS4 bulunmakta 1 TB çift kol bunu bir G29 ile kafa kafaya takas etmek mantıklı mı bilmiyorum?

Elimde GT940M li bir laptop bulunmakta sizce ne kadar mantıklı olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
G29 sahibini mutlu edersin.
Mantıklı olmaz yani aslında alacağım yer bir konsol satan bir mağaza
Karşı taraf şuan elleri sıvazlayıp senden cevap bekliyordur :D
😂😂 olabilir cidden
Alalı 2 ay oldu ps4 ü adam kafa kafaya takas ederim diyo sizin fikirleriniz nedir .
Kusura bakmayın akşam akşam rahatsız ediyorum sizce laptop +ps4 kaça gider laptop : gt940m i5 6200u 8 GB ram 1 TB hdd

Son düzenleme:
Direksiyonu aldın diyelim hocam iyi hoş. Elinde güzel bir pc yoksa yani sistem olarak iyi bir pc yoksa insan şunu diyecek ''g29 gibi direksiyon kullanıyoruz adam akıllı yarış oyunu oynayamıyoruz '' diyeceksin. Daha sonra canın sistem toplamak ister toplarsın bu kez direksiyondan sıkılırsın.

Direksiyonu aldın diyelim hocam iyi hoş. Elinde güzel bir pc yoksa yani sistem olarak iyi bir pc yoksa insan şunu diyecek ''g29 gibi direksiyon kullanıyoruz adam akıllı yarış oyunu oynayamıyoruz '' diyeceksin. Daha sonra canın sistem toplamak ister toplarsın bu kez direksiyondan sıkılırsın.
Doğrudur hocam peki ikisini satıp PC toplasam elime ne kadar geçer ne toplayabilirim

Hocam ps4 ün fiyatı çok değişken yanındaki oyun sayısı kol sayısı bunları etkileyen faktör özellikle ps4ün kasa tipi hafiza miktarıda bunları etkiliyor. Ben geçen yaz fat kasa 500gb ps4ü 1500 tlye satmıştım 2 kol ile.

Laptop için bir fiyat biçemeyeceğim şuan piyasaları hakkında pek bir bilgim yok ama laptobu satman zor olabilir kardeşim çok hareketli bir piyasası yok diye duydum.

3000-3500 tl gibi bir bütçe ayarlarsan seni idare edebilecek birşeyler toplayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı