PS4 ses sistemi bağlayabilir miyiz ?

apexnnsteam

Hectopat
Daha fazla  
Ps4 almayı düşünüyorum. 1400x900p VGA girişli monitürum var. Fakat ses çıkışı yok. 2+1 ses sisetimini PS4'e baglayıp görüntüyü mönitere vermemiz mümkün müdür ?

Mümkün. HDMI-VGA çevirici almanız lazım. DH'de bir arkadaş satıyor. 50TL'ye ben ondan aldım. Yandan ses çıkışı var arkadan VGA görüntü çıkışı. Ona benzer bişey alırsanız olur. PS4 satıyorum bu arada. Size çevirici ile verebilirim.:LOL:

Mümkün. HDMI-VGA çevirici almanız lazım. DH'de bir arkadaş satıyor. 50TL'ye ben ondan aldım. Yandan ses çıkışı var arkadan VGA görüntü çıkışı. Ona benzer bişey alırsanız olur. PS4 satıyorum bu arada. Size çevirici ile verebilirim.:LOL:
Yani hdmi vga dönüştürücü alırsam takabilirim. Peki bilgisayara taktığım ses sitemini rahat bir şekilde takabilirim yani. Aralık ayında alacağım olabilir.

3.5mm jack ise takabilirsiniz tabiki. Fotoğraf atarsanız daha iyi yardımcı olurum. Büyük ihtimalle takarsınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı