Çözüldü PS4 şimdi alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yuny

Hectopat
Makaleler
2
Yurt dışından ekim ayında getirteceğim. Düşüncem PlayStation'u alıp 2 sene kullandıktan sonra satıp yeni nesil konsol almak. Şimdi diyeceksiniz PS4 yerine PS5 al öyle olursa 1 sene daha beklemem lazım ve Euro kuru malum, 450 Euro alayım desen 3850 TL sadece konsol ve 1 kol hali o yüzden ucuzlamasını bekleyeyim diyorum. PS exclusiveleri çok hoşuma gidiyor. Multiplayer tek oynadığım oyun Rocket League ve bazı yarış oyunları. Daha önce spor oyunları dışında son nesil konsol kullanmadım. Siz ne dersiniz? İyi forumlar.

Not: Yurt dışından 2.el alınacak büyük ihtimalle.

Çözüm
Alıp iki yıl sonra satacaksanız alınmasında bir sakınca görmüyorum, exclusive oyunları tadı çıkarılıp ve sonrasında PS5'e geçilebilir. Şimdiden hayırlı olsun.
Alınır. PS5 al diyecek arkadaşları ciddiye almamanı rica ediyorum :) Exclusive açısından gerçekten bir sürü güzel oyun var. Özellikle TLoU ve Uncharted serisini öneririm. Sony Playstation 4' için desteğini 4 yıl daha sürdüreceğini açıklamıştı yanlış hatırlamıyorsam. PES, FIFA gibi oyunlar da çıkmaya devam edecektir.

.

Alıp iki yıl sonra satacaksanız alınmasında bir sakınca görmüyorum, exclusive oyunları tadı çıkarılıp ve sonrasında PS5'e geçilebilir. Şimdiden hayırlı olsun.

Çözüm

Geri
Yukarı