PS4 Slim 500 GB Hala Alınır Mı?

Örneklerle açıklayayım sana. Mesela en basitinden FIFA 18 50 GB yer kaplayan bir oyun. God Of War aynı şekilde 50 GB olarak karşımıza çıkıyor. Uncharted 4 ve Last Of Us da 50 GB yer kaplayan oyunlardan. Genelde iyi bir hikayesi olan ve güzel grafikler sunan oyunlar 50 GB gibi yer kaplıyor desem daha iyi olur senin için.
O zaman 8 9 oyun civarı bir oyun yükleyebilirim içine. Kaldı ki 3 ayda veya 2 ayda bir oyun alabileceğim gerçeğini de içine katarsak yeterli olur gibi duruyor 500 GB. Zaten oynadığımız hikaye bazlı oyunları silebiliyoruz sanırsam bitirdikten sonra.

2 bilemedin 3 sene sonra eski jenerasyon olacak.
Eski jenerasyon olacak ama sonuçta Sony destek verdiği ve Oyun firmaları bu konsol için oyun çıkarttığı sürece bir güzel kullanılabilecek. Bence o mantıkta yanlış her şeyin yenisi çıkacak o zaman hep beklemekle mi geçecek hayatımız. Alsın PS4'ü 5 sene boyunca babalar gibi oynasın istediği oyunu.
O zaman 8 9 oyun civarı bir oyun yükleyebilirim içine. Kaldı ki 3 ayda veya 2 ayda bir oyun alabileceğim gerçeğini de içine katarsak yeterli olur gibi duruyor 500 GB. Zaten oynadığımız hikaye bazlı oyunları silebiliyoruz sanırsam bitirdikten sonra.
Tabii ki de silebiliyorsun. Bütçen neye uygunsa onu al zaten kendini zorlamana gerek yok. İstersen ileride harddiski upgrade edebiliyorsun sonuçta depolama sana yetmezse. Şimdiden hayırlı olsun.

2 bilemedin 3 sene sonra eski jenerasyon olacak.
PS5 için 2021 diyorlar. Zaten PS5 2021 de çıksa bile ilk çıkan oyunlar sanırım PS4 e de uyumlu olur diye düşünüyorum. Yani 4 sene filan giderse benim için yeterlidir.
Eski jenerasyon olacak ama sonuçta Sony destek verdiği ve Oyun firmaları bu konsol için oyun çıkarttığı sürece bir güzel kullanılabilecek. Bence o mantıkta yanlış her şeyin yenisi çıkacak o zaman hep beklemekle mi geçecek hayatımız. Alsın PS4'ü 5 sene boyunca babalar gibi oynasın istediği oyunu.

Tabii ki de silebiliyorsun. Bütçen neye uygunsa onu al zaten kendini zorlamana gerek yok. İstersen ileride harddiski upgrade edebiliyorsun sonuçta depolama sana yetmezse. Şimdiden hayırlı olsun.
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Herhangi bir sorun olmazsa tatil sonuna almayı planlıyorum inşallah sorun olmaz. Yorumlar icin tekrar hepinize teşekkür ediyorum. İyi forumlar.

500 GB yetmez derken anlamadım. Zaten öyle sürekli oyun alabileceğimi sanmıyorum. 3 ayda bir oyun anca alabilirim diye tahmin ediyorum.

Yani 300 tl verip 1TB almamı önerir misiniz?

Bende de 500GB lik konsol vardı. Zaten bir kısmı sistem tarafından kullanılıyor. Bir de Fifa 17 indirdim 300GB kaldı. Bu yüzden 500GB nin yeterli olacağını düşünmüyorum

Yıl olmuş 2018 ben hala ps3 bakıyorum. Sen gelmişsin Ps4 slim alınır mı diyosun. Soru olarak bile saymıyorum. Ps4 Pro alanların çoğu keşke 200-300 lira daha az verip 3-4 oyunlu paketini alsam diyor

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı