PS4 Slim Alınır mı?

Hayır almanızı önermiyorum, 2020'de PS5 çıkacak. Paranızı Dolar'a çevirip beklemenizi öneriyorum, Eğer bekleyemezseniz Pro modelini alın.
Örnek olarak bu olabilir.
Bu olmaz çünkü ps4 , ps5 çıksa bile değerini en az 5 yıl daha kaybetmez. Ayrıca ben bu ps4 aldığımda yanına ek olarak kol ve oyun almak zorunda kalacağım daha çok masraf ps5' in en düşük modeli bile oyunsuz,garantisiz 4300 tl olması bekleniyor. Ps5'i almaya kalksan yanında oyun ve kol diğer gereksinimler bi 5500 tl tutacak çok fazla
Eğer elindeki parayı Dolara çevirirse, İsterse 10 Bin TL olsun Amerika Fiyatına alacak Kur farkı vb. asla etkilemeyecek.
Kur farkından 100% etkilenecektir çünkü Sony Türkiye diğer yurt dışından ithal ediyor tabii kur farkından etkilecektir
Arkadasin biraktigi linkteki PS4 fiyati orijinal olarak 3k zaten. 5k biriktirmek zor olmamali.
5k sadece ps5'in fşyatı bunun ayrı olarak oyunu,kol vs baya para edicek en az 6 k olacak ve benim için çok fazla ve ps5 en az 4k tvde desteklenecek

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı