PS4 Slim Alınır mı?

gODofstatik

Hectopat
Arkadaşlar yeni PS4 slim almayı düşünüyorum, tam paket almayı düşünüyorum. Yani bana her şey tam gelsin. Bunun için araştırma yaptım ve en uygun olanı buldum. Maddi açıdan sıkıntı yok fakat en cazibeli bu geldi yanında 2 kol geliyor bir de FIFA 19. Ayrıca PS4 slim 1TB ve Sony eurasia garantili işimi garantiye almak istedim. Sizce aşağıda verdiğim linkteki iyi mi? Uygun mu bir' sıkıntı çıkarır mı?
Teşekkür ederim!

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır almanızı önermiyorum, 2020'de PS5 çıkacak. Paranızı Dolar'a çevirip beklemenizi öneriyorum, Eğer bekleyemezseniz Pro modelini alın.
Örnek olarak bu olabilir.

Bence alma fiyatlar uçmuş o ne öyle.1500 TL'ye 2017 yılında almıştım aynısını. Sadece PES 2017 değişik olarak geldi. 1250 TL ye 5 ay önce sattım. PC topladım. Çünkü herşey para PS de. Plus üye olmadan online olmuyor falan. Ama alacaksan bekle PS5 al.

PS5 al diyen arkadaşlar, PS5 çıkınca ki fiyatının nasıl uçuk birşey olacağını da tahmin ediyorlardır sanırım. Zannımca ilk çıktığında fiyatı 4-4.5 K dan aşağı olmayacak. Ama o zamana kadar yine para biriktiririm diyorsan sana kalmış, PS5 alman mantıklı o zaman.

PS5 al diyen arkadaşlar, PS5 çıkınca ki fiyatının nasıl uçuk birşey olacağını da tahmin ediyorlardır sanırım. Zannımca ilk çıktığında fiyatı 4-4.5 K dan aşağı olmayacak. Ama o zamana kadar yine para biriktiririm diyorsan sana kalmış, PS5 alman mantıklı o zaman.
Eğer elindeki parayı Dolara çevirirse, İsterse 10 Bin TL olsun Amerika Fiyatına alacak Kur farkı vb. asla etkilemeyecek.

Arkadasin biraktigi linkteki PS4 fiyati orijinal olarak 3k zaten. 5k biriktirmek zor olmamali.

Bir de ne olursa olsun ben akıllandım bu tür şeyleri İnternet den almayacağım. PS4'ü aldım kurdum sıfır bandrollü olmasına rağmen cihazı TV ye bağladığımda PES 2017 indirmeye başladı halbuki yanında CD ile gelmişti ve kullanıcı hesabı oluşturulmuştu. Evet, Bir Türk hesabı.15 dk da bir kapanıyordu. Aradım inanmadılar ama birebir değiştirdiler ve bana "bir Dubai den alıyoruz belli ki bir iade olmuş o da bize gelmiş" dediler.
Aldığım ürün ithalatçı garantili

Hayır almanızı önermiyorum, 2020'de PS5 çıkacak. Paranızı Dolar'a çevirip beklemenizi öneriyorum, Eğer bekleyemezseniz Pro modelini alın.
Örnek olarak bu olabilir.
PS5 çıksa bile PS4 hemen unutulmaz ps5 durumu meçhul sony son kuruşuna kadar kazanmak istiyor ps4 den kolay kolay çıkmaz bence şu aralar çıksa bile 3-4 yıl oyun çıkar diye tahmin ediyorum ps4 çıktığında 3'e oyun çıkıyordu.

Ayrıca sırf exc oyunlar için alınır(Uncharted,Gt Sport,God of war,Horizon Zero Dawn vb.)

PS nin avantajı hileciler yok yani yok denilecek kadar az. Birde en fazla online oyuncu PS de oluyor. Mesela PC de PES 2019 My Club 49 bin , PS4 kullanıcılarında ise 940 bin en son baktığımda

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı