PS4 Slim altının ısınması

sakinolum

Decipat
Makaleler
1
Bir sorum var. Tahta çalışma masamda duran PS4 Slim altı ısınıyor tahtayı da ısıtıyor. Şimdi ısısını tahtaya mı aktarıyor? Yoksa tahtanın ısısıyla PS4 Slim'deki ısı sıkışıyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım bütün PS4 ler aynı zamanda ısınma sorunu yaşamaya başlıyor. Bana kalırsa tahta ısıyı iletemez ısı tahta ve PS4 arasında sıkışıyor bence.

PS4 ısınıyoruz ve altı kapalı olduğu için tahta da ısınıyor. Bu kadar. İsterseniz kenarlarına bir şey koyun yükseltin. Unutmayın ki cihaz aslında dik kullanılması için tasarlandı.

Fanların çıkardı ısı hava akışını direkt olarak tahta masaya gidiyor ve hava akışı sağlıklı bir şekilde sağlanamıyor, ikisi birlikte ısınıyor altlarına hava akışı sağlanması için tutucu vardı ismini hatırlamıyorum onlardan kullanabilirsiniz.

Fanların çıkardı ısı hava akışını direkt olarak tahta masaya gidiyor ve hava akışı sağlıklı bir şekilde sağlanamıyor, ikisi birlikte ısınıyor altlarına hava akışı sağlanması için tutucu vardı ismini hatırlamıyorum onlardan kullanabilirsiniz.

Kapak koysam olur mu?

Bir sorum var. Tahta çalışma masamda duran PS4 Slim altı ısınıyor tahtayı da ısıtıyor. Şimdi ısısını tahtaya mı aktarıyor? Yoksa tahtanın ısısıyla PS4 Slim'deki ısı sıkışıyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam sen niye bu kadar çok taktın. Rahat olsana az.

Kapak koysam olur mu?

Hocam 4 bir yanı yüksekte olmalı kapakı koysanız kapak ısıncak bu sefer PC'yi halının üstünde kullanmak gibi düşününün o yüzden dediğim şeyden gerekiyor veya onun gibi bir şey.

Hocam 4 bir yanı yüksekte olmalı kapakı koysanız kapak ısıncak bu sefer PC'yi halının üstünde kullanmak gibi düşününün o yüzden dediğim şeyden gerekiyor veya onun gibi bir şey.

PS4 SLI'min altında simgelere denk gelecek şekilde koysam 30 TL vermek istemiyorum küçücük tahta parçalarına.

Şimdi, mutfak ile ilgilenen birisi olarak tahta kaşıkların ısıyı iyi iletememelerini örnek vermek isterim. Küçük bir araştırma ile şu bilgiyi de bulabilirsiniz: Tahta gibi maddeler ısıyı iyi iletemediklerinden elinize daha az ısı geçişi olur. Bu nedenle tahta kaşığa göre metal kaşığı daha sıcak hissedersiniz.'' www.sevilaycali.com adlı siteden alıntıdır.

Geri
Yukarı