PS4 Slim fan temizliği ve termal macun sürme

Hayfan

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar yaklaşık 5 senedir PS4 kullanıyorum ve hiç bakım yapmadım yavaş yavaş artan sesten dolayı yapmayı düşünüyorum birçok bakım videosu izledim fan temizliği ve elektronik kart temizliği için bakım spreyi tek başına yeterli olur mu ek almam gereken ürünler var mıdır? Diğer sorum ise termal macun sürümünü kusursuz şekilde nasıl yapabilirim?

Sony, üst seviye macun kullanıyor PS4'de.

En az Artict MX4 kalitesinde macun alman lazım.

Birde internetten araştırma yap, burada konu açıp hazır bilgi bekleme.

Çok detaylı ve sıkıntı bir iş. Kas yapayım derken göz çıkarma.

Sony, üst seviye macun kullanıyor PS4'de.

En az artict MX4 kalitesinde macun alman lazım.

Bir de internetten araştırma yap, burada konu açıp hazır bilgi bekleme.

Çok detaylı ve sıkıntı bir iş. Kas yapayım derken göz çıkarma.

Hangi tür vida ve macun alacağım ile ilgili araştırma yaptım zaten temizlemeyle ilgili videolarda izledim.Macun çekimini yapanlardan bilgi almak istedim ve ek olarak fan temizliği için sprey yeterli mi diye sormak istedim. Amacım hazır bilgi edinmek değil. Tecrübeye dayalı yapanlardan ek bilgi almak için yazdım buraya :)

Merhaba,
İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu 2018 model Ps4 pro kalın kasa fan sesi sorununu çözmek için termal macun değişimi ve temizlik işlemine girmiştim. Mx4 kullandım, 3 gün gayet sessizdi ancak şuan malesef yine 70 db civarında. Evdekileri geçtim artık komşu bile eve Havalimanı mı yaptırdın diye takılıyor. Bu işin kesin çözümü nedir? Desteğinizi rica ediyorum.

Merhaba,
İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu 2018 model Ps4 pro kalın kasa fan sesi sorununu çözmek için termal macun değişimi ve temizlik işlemine girmiştim. Mx4 kullandım, 3 gün gayet sessizdi ancak şuan malesef yine 70 db civarında. Evdekileri geçtim artık komşu bile eve Havalimanı mı yaptırdın diye takılıyor. Bu işin kesin çözümü nedir? Desteğinizi rica ediyorum.
Merhaba,
İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu 2018 model PS4 Pro kalın kasa fan sesi sorununu çözmek için termal macun değişimi ve temizlik işlemine girmiştim. MX4 kullandım, 3 gün gayet sessizdi ancak şu an maalesef yine 70 dB civarında. Evdekileri geçtim artık komşu bile eve havalimanı mı yaptırdın diye takılıyor. Bu işin kesin çözümü nedir? Desteğinizi rica ediyorum.
Hocam Noctuca nth1 termal macun alın 1 yıl rahat Gidiyor kendi slim kasamda kullandım birçok marka arasında en iyisi ama biraz tuzlu fiyatı var umarım yardımcı olabilmisimdir

Geri
Yukarı