PS3 Slim bakım termal macun fan temizliği

casper04

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben kararsız kaldım o sebeple soruyorum. Benim de PS3'üm var. 4.88 hfw hen yüklü yeni aldım cihazı 1-1.5 hafta oldu. Cihaza bakım yaptırsam mı bilemedim yani termal macun ve fan bakımı konusunda kararsız kaldım. Resistance fall of man oynuyorum mesela pek kasma olmuyor ama cihazı aldığımda GTA 5 yüklüydü arabayla dip gaz yapıp gezerken bayağı kasar gibi oldu falan açıkçası yeni aldığım için termal macun ve fan temizliği yaptırayım mı bilemedim yardımcı olabilir misiniz? Bu arada TV LG 42lb652v. Canlı modda oynuyordum resistance da görüntüde yırtılma gibi şeyler oluyordu oyun moduna geçince bu yırtılmalar geçti artık oyun modunda oynuyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

HDD'mi var PS'de. Ondan kaplamalar binalar geç yükleniyor GTA V'de kasma ondan. İlk önce PS'yi temizleyin tozunu filan alın hep fanı yağlayın sonra geri toplayın PS'yi. Ben yapamam diyorsanız bu işlemi bir tamirciye götürün gerekli işlemler yapıldıktan sonra PS'ye SSD takmanızı öneririm takilmalarin önüne geçebilirsiniz.

HDD'mi var PS'de. Ondan kaplamalar binalar geç yükleniyor GTA V'de kasma ondan. İlk önce PS'yi temizleyin tozunu filan alın hep fanı yağlayın sonra geri toplayın PS'yi. Ben yapamam diyorsanız bu işlemi bir tamirciye götürün gerekli işlemler yapıldıktan sonra PS'ye SSD takmanızı öneririm takilmalarin önüne geçebilirsiniz.
HDD var oyunları harici hdd den oynuyorum artık. Cihazın hafızasına yüklemiyorum oyun. GTA V dahili HDD deydi. SSD takmam şuan biraz zor. Fan temizliği ve termal macun değişimi yaptırayım mı yani ?

Yeni konular

Geri
Yukarı