PS4 Slim fanların sesli olması ve yüksek sıcaklık

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
2 Senedir kullanıyorum, daha önce çok dikkat etmedim. Oyunlarda ekstra fan sesi geliyor. Altına 5 litrelik su kapaklarını koydum. Fayda eder mi bilmiyorum. Deri sandalye üzerinde duruyor altı ısınmış. Sizce ses ve fan normal mi cihazda yoksa endişelenmeli miyim? Yarın TLoU2 oynarken bundan 2 kat ses çıkıp, ısınıp oyunu kastırmasın? İçine açıp baktım gram toz yok.
Buyurun fan kaydı, tesekkürler.

Dosya Ekleri

• 20201116_233434.jpg
    20201116_233434.jpg
    42 KB · Görüntüleme: 91
  • 20201116_233441.jpg
    20201116_233441.jpg
    244 KB · Görüntüleme: 145
2 Senedir kullanıyorum, daha önce çok dikkat etmedim. Oyunlarda ekstra fan sesi geliyor. Altına 5 litrelik su kapaklarını koydum. Fayda eder mi bilmiyorum. Deri sandalye üzerinde duruyor altı ısınmış. Sizce ses ve fan normal mi cihazda yoksa endişelenmeli miyim? Yarın tlou2 oynarken bundan 2 kat ses çıkıp, ısınıp oyunu kastırmasın? İçine açıp baktım gram toz yok.

Benimki pilot gibi hissettiriyor hocam sorun olmaz.

2 Senedir kullanıyorum, daha önce çok dikkat etmedim. Oyunlarda ekstra fan sesi geliyor. Altına 5 litrelik su kapaklarını koydum. Fayda eder mi bilmiyorum. Deri sandalye üzerinde duruyor altı ısınmış. Sizce ses ve fan normal mi cihazda yoksa endişelenmeli miyim? Yarın tlou2 oynarken bundan 2 kat ses çıkıp, ısınıp oyunu kastırmasın? İçine açıp baktım gram toz yok.

Fan sesi normal The Last of Us part II de daha da artacaktır korkmayın fan kısmının alt ile alakası yok sağı solu arkası açıkta olması yeterli.

Peki hepinize tesekkür ederim. Rahatladım oynamaya devam :)
Fan sesi normal The Last of Us part II de daha da artacaktır korkmayın fan kısmının alt ile alakası yok sağı solu arkası açıkta olması yeterli.
Kapaklarıda yeni koymaya başladım. Koyduğum yer daha az ısınıyor ama arkadaki kapaklar daha çok ısınıyor fanın olduğu bölge çünkü. Kapaklar erimez umarım :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı