Çözüm PS4 Slim ısınma ve fan sesi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sakinol

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bendeki PS4 Slim ısınıyordu bunları yaptım, bayağı fark etti.
1-PS4 Slim kasanızın üst kapağını açık temizleyin.
2-PS4 sisteminizi sıfırlayın.
3-Bütçeniz varsa laptop soğutucusu dikey stand falan alabilirsiniz ya da bakıma gönderebilirsiniz, benim bütçem yoktu.
4-BİM'den 4 tane su aldım, PS4 slim kasanın her bir köşesine kapakları koydum, kapağı iç tarafını koyduğum için PS4 hareket ettirdiğimde kapaklar çıkmıyor.
5-Son olarak PS4 Slim dut yemiş bülbüle döndü diyebilirim ve eskiye nazaran çok az ısınıyor. Siz de benim yaptığım gibi yaparak cihazını soğutabilirsiniz, iyi günler.
Çünkü altında hava akımı oluştu ve işlemci pek ısınmadığı için fanlar çok çalışmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bendeki PS4 Slim ısınıyordu bunları yaptım, bayağı fark etti.
1-PS4 Slim kasanızın üst kapağını açık temizleyin.
2-PS4 sisteminizi sıfırlayın.
3-bütçeniz varsa laptop soğutucusu dikey stand falan alabilirsiniz ya da bakıma gönderebilirsiniz, benim bütçem yoktu.
4-BİM'den 4 tane su aldım, PS4 Slim kasanın her bir köşesine kapakları koydum, kapağı iç tarafını koyduğum için PS4 hareket ettirdiğimde kapaklar çıkmıyor.
5-son olarak PS4 Slim dut yemiş bülbüle döndü diyebilirim ve eskiye nazaran çok az ısınıyor. Siz de benim yaptığım gibi yaparak cihazını soğutabilirsiniz, iyi günler.
Çünkü altında hava akımı oluştu ve işlemci pek ısınmadığı için fanlar çok çalışmıyor.

Isınmasına bir çözüm üretmesem sorun olur mu benim de aynı modelden var ben sesi ve ısıyı sorun etmiyorum bozulabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı