PS4 Slim görüntü kalitesi kötü görünüyor

TheTiger50

Hectopat
Daha fazla  
PS4 Slim cihazımda oyunlarda kalite pek iyi değil. Sebebi nedir? Ana menüde bir sıkıntı yok. Bir PES 2021 giriyorum kalite pek hoş değil. Aynı şekilde de FIFA21'de de piksel kalitesi iyi değil. Bazı oyunlarda böyle sorunlar olmuyor. Oyunların ayarlarında renk ayarı vs. kurcaladım yine olmadı.

PS4 Slim cihazımda oyunlarda kalite pek iyi değil. Sebebi nedir? Ana menüde bir sıkıntı yok. Bir PES 2021 giriyorum kalite pek hoş değil. Aynı şekilde de FIFA21'de de piksel kalitesi iyi değil. Bazı oyunlarda böyle sorunlar olmuyor. Oyunların ayarlarında renk ayarı vs. kurcaladım yine olmadı.
Ps4 kafelere giderim arada. Pes 2021 görüntüsü rezalettir. Kasmaması için minecrafta çevirmişler. Eve gelip series x’te girerim pes 2021’e. İki konsol arasında grafiksel olarak dağlar kadar fark var.

PS4 kafelere giderim arada. PES 2021 görüntüsü rezalettir. Kasmaması için Minecraft'ta çevirmişler. Eve gelip Series X'te girerim PES 2021'e. İki konsol arasında grafiksel olarak dağlar kadar fark var.

Demek ki sorun bu hocam. Sonuçta Slim donanımı Fat kasayla aynı sayılır. Yani neredeyse 6-7 yıllık ama sadece futbol oyunlarında yapıyor oluşu ilginç. Ben diğer oyunlarda o kalitesizliği görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı