PS4 Slim İçin 500 GB Yeter Mi?

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. Peki niye herkes Ps4 Slim versiyonunu öneriyor anlamıyorum. Açıklarsanız sevinirim arkadaşlar...
Konsol alırken donanım konusunu en ön plana almak mantıklı değildir. Çünkü PC gücünde değiller ve aşağı yukarı eşit performanstalar. (PS4 Pro hariç. ) Xbox One S Microsoft'a ait olduğu için, oldukça ek özelliklere sahip ve biraz daha ucuz. Tabii bunlar Playstation Slim içerisinde de var. Programların adını hatırlamıyorum şu an. Ama Xbox One S EA Access ve 4K desteğiyle benim için daha iyi bir konsol. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Bir de arkadaşlar bir sorum daha var. Eski Xbox One Controller One S uyumlu olur mu? Yoksa her şekilde yeni beyaz olanı mı almam lazım.

Konsol alırken donanım konusunu en ön plana almak mantıklı değildir. Çünkü PC gücünde değiller ve aşağı yukarı eşit performanstalar. (PS4 Pro hariç. ) Xbox One S Microsoft'a ait olduğu için, oldukça ek özelliklere sahip ve biraz daha ucuz. Tabii bunlar Playstation Slim içerisinde de var. Programların adını hatırlamıyorum şu an. Ama Xbox One S EA Access ve 4K desteğiyle benim için daha iyi bir konsol. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Bir de arkadaşlar bir sorum daha var. Eski Xbox One Controller One S uyumlu olur mu? Yoksa her şekilde yeni beyaz olanı mı almam lazım.
Eğer bir PC sahibiysen XBOX almak mantıklı değil. Yoksa senin seçimin ama PC varsa XBOX almanın artısı pek yok.

Neden mantıklı değil ki? Eski bir laptop'um var oyun oynayamıyorum. Bilgisayarımda Rise of The Tom Raider gibi güzel oyunlar var. Xbox uyumluluğu ile birbirleriyle oynayabilirim. Bence gayet mantıklı bir seçim. Ayrıca arkadaşlarımda konsol olsa PS4 alabilirdim ama yok.

Neden mantıklı değil ki? Eski bir laptop'um var oyun oynayamıyorum. Bilgisayarımda Rise of The Tom Raider gibi güzel oyunlar var. Xbox uyumluluğu ile birbirleriyle oynayabilirim. Bence gayet mantıklı bir seçim. Ayrıca arkadaşlarımda konsol olsa PS4 alabilirdim ama yok.
Eğer sağlam bir PC varsa aynı oyunları orada oynarsın ama PS4 oyunlarını PC tarafında oynayamazsın. O zaman konsol almanın zaten büyük bir artısı olmuyor. Hem arkadaşlarında XBOX varsa hem de iyi bir bilgisayarın yoksa XBOX daha mantıklı senin için tabi.

Bence de çünkü konsolun yazılım konusunda çok değişikliğe gitmediler. Bir de 4K TV alırım bir kaç oyun tadından yenmez.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı