PS4 slim 500 GB nasıl?

Etmez, zaten 1 TB zor yetiyor nasıl 500 GB yetsin?
Birader önce bir sakin ol, buraya gelen insan zaten fikir almak için geliyor. Senden fikir isteyen bir adama sitem etmek pek akıl göstergesi değil ki dediğin konuyu ele alınca söylediğin şey pek bir şey ifade etmiyor bu aşırı kişisel bir konu.
Dostum hepsiburada da daha ucuz ve Türkiye garantili muhtemelen.
Mesajın için teşekkürler, Eurasia garantisi direkt Sony kaynaklı bir garanti imiş. Diğer ithalatçı kaynaklı garantiler en güvenilmez garantiler olarak görülüyor satıcı kimse biraz onun insafına kalmış

Birader önce bir sakin ol, buraya gelen insan zaten fikir almak için geliyor. Senden fikir isteyen bir adama sitem etmek pek akıl göstergesi değil ki dediğin konuyu ele alınca söylediğin şey pek bir şey ifade etmiyor bu aşırı kişisel bir konu.
Benim sitem ettiğim falan yok lk önce, 1 TB modeline sahibim ve içine 5-10 oyun zor sığdırabiliyorum o yüzden 500 GB yetmez diye düşüncemi belirttim fakat sen bilirsin.

Mesajın için teşekkürler, Eurasia garantisi direkt Sony kaynaklı bir garanti imiş. Diğer ithalatçı kaynaklı garantiler en güvenilmez garantiler olarak görülüyor satıcı kimse biraz onun insafına kalmış
Valla o kadar bilgim yok dostum ama bende alıyorken ps4 pro almanı tavsiye ederim her ne kadar konsolum olmasa da, God Of War Ragnarok ps4 e çıkabilirmiş ne kadar doğru haber bilmiyorum ben çıkmaz diye düşünüyorum ama belli olmaz. Slim performans olarak düşük kalabilir tabi oynayacağın oyunlara da bağlı iyi düşün taşın öyle al derim ben.

Geri
Yukarı