PS4 Slim laptop soğutucu tavsiyesi

Gerek yok dostum böyle bir ürüne para vermene çok ısınma sorunu varsa termal macun değiştir yeter çoğu kişi onu da yapmıyor ama ısınmadan kaynaklı sorun yaşadın mı donma kasma vb.

Donma kasma yaşamadım ama FIFA 19 kaleciyle karşı karşıya kaldığımda bazen takılıyor ama CD çizik galiba. GTA 5'te sorun yok. God of War'da gemide Brock'un dükkanında kapıdan çıkarken anlık takılma oluyor ama o bende olan herkeste oluyor. Isınması FIFA 19'da yok, God of War'da da ısınmıyor odam serin olduğu için sadece üstündeki serinlik gidiyor diyebilirim ama GTA 5'te ısınıyor 1 saat sonra fan sesi başlıyor uçak gibi değil ortalama bilgisayar fan sesi gündüzleri duymuyorum bile ama gece rahatsız ediyor. Şu an cihazın altında 4 tane kapak var.

1 ay önce üst kapağını kaldırıp temizledim cihazın.

Dosya Ekleri

• 15A6F223-0605-46D6-8552-12D3FECDE533.jpeg
    15A6F223-0605-46D6-8552-12D3FECDE533.jpeg
    182,5 KB · Görüntüleme: 91
Donma kasma yaşamadım ama FIFA 19 kaleciyle karşı karşıya kaldığımda bazen takılıyor ama CD çizik galiba GTA 5'te sorun yok god of warda gemide brockun dükkanında kapıdan çıkarken anlık takılma oluyor ama o bende olan herkeste oluyor ısınması FIFA 19 da yok god of wardada ısınmıyor odam serin olduğu için sadece üstündeki serinlik gidiyor diyebilirim ama GTA 5'te ısınıyor 1 saat sonra fan sesi başlıyor uçak gibi değil ortalama bilgisayar fan sesi gündüzleri duymuyorum bile ama gece rahatsız ediyor. Şu an cihazın altında 4 tane kapak var.

1 ay önce üst kapağını kaldırıp temizledim cihazın.

Fan sesi normal PS4'ün olmaz ise olmazı hatta bazen alet uçarak camdan çıkmasın diye TLOU2 oynarken camı kapatıyorum :) Ama sürekli bir donma yoksa gerek yok öyle bir alete.

Fan sesi normal PS4'ün olmaz ise olmazı hatta bazen alet uçarak camdan çıkmasın diye TLOU2 oynarken camı kapatıyorum :) ama sürekli bir donma yoksa gerek yok öyle bir alete.

Allah aşkına yarım saat sonra bir konu daha açağım sonra bana hak vereceksiniz lütfen bakın yarım saat sonra açtığım konuya olur mu?

Geri
Yukarı