PS4 Slim kasanın altına laptop soğutucu koydum

sakinolum

Decipat
Makaleler
1
Eskiden ısınıyordu ama fan sesi çıkmıyordu ısındığı için FPS düşmesi oluyordu fakat Letgo'dan 20 TL'ye aldığım laptop soğutucu sayesinde artık hiç ısınmıyor ve FPS düşmüyor ne düşünüyorsunuz? Daha önce sizde PS4'ü soğutmak. İçin değişik yöntemler denediniz mi? Sohbet için açılmış bir konudur.

Eskiden ısınıyordu ama fan sesi çıkmıyordu ısındığı için FPS düşmesi oluyordu fakat Letgo'dan 20 TL'ye aldığım laptop soğutucu sayesinde artık hiç ısınmıyor ve FPS düşmüyor ne düşünüyorsunuz? Daha önce sizde PS4'ü soğutmak. İçin değişik yöntemler denediniz mi? Sohbet için açılmış bir konudur.
Evet pratik bir çözüm yoludur. 60mm x 6 Fanlı bir laptop soğutucu ile gayet iyi oluyor. Dandirik bir soğutucu da olsa işe yarıyor. Bütçeniz varsa ileride güzel bir soğutucu alın daha iyi olur. Slim sahiplerinin laptop soğutucu alması lazım zaten.

Eminim ki buzdolabında da koyan vardır. Dolabın yanını deldirip kabloları oradan sarkıtmıştır.

Ben PS4 ü yataydan dikeye çevirdim bayağı fark olmuştu.

Bende Slim'imin altına şöyle bir şey düşünüyorum umarım işe yarar.

Bende laptop soğutucu vardı, 120MM pervane duruyor, içindeki motoru yazıcı motoru ile değiştirdim. Şu an evi soğutacak kapasitesi var. :D
Hatta çok gürültü yaptığı için fan kontrol devresi yaptım. 12V ile besliyorum. :D

Benimki PS4 Fat kasada işe yarar mı?

Geri
Yukarı