PS4 Slim oyunlarda nasıl performans verir?

techno gezgini

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle iyi sosyaller. PS4 Slim almak istiyorum fakat oyunlarda nasıl bir performans alıcagımdan tam emin değilim. Alma sebebim Warzone, Fortnite, eFootball 2024, CoD MW gibi oyunları oynamak. En azından 60 FPS alabilir miyim?

1080p'de 60fps çoğu oyunda alıyorsun fakat bazen kısıtlamalar oluyor mesela wwe 2k23'de 4 kişiden fazla maçlarda 30fps sabitleniyor. Diğer oyunlarda da buna benzer bir şey olabilir pek hakim değilim hangi oyun nasıl performans verir ama zaten konsolların amacı stabil bir şekilde oyun oynatmak o yüzden problem yaşamazsın. Kaç paraya satıyorlar bu arada ps4 slim merak ettim.

Öncelikle iyi sosyaller. PS4 Slim almak istiyorum fakat oyunlarda nasıl bir performans alıcagımdan tam emin değilim. Alma sebebim Warzone, Fortnite, eFootball 2024, CoD MW gibi oyunları oynamak. En azından 60 FPS alabilir miyim?

PS4 Slim istediğini verir asgari düzeyde. Yine de modern bir bilgisayar ile aynı fiyata daha fazla performans alabilirsiniz diye düşünüyorum.

Teşekkürler. Şimdilik çok ta fazla siteye bakmadıgım için dolayısıyla ortalama bir fiyat söyleyemem. PS4 Slim almamda ki sebep, birçok kişi şu anda alınabilir en iyi PS4 versiyonu olduğunu söylemesi.

1080P'de 60FPS çoğu oyunda alıyorsun fakat bazen kısıtlamalar oluyor mesela WWE 2K23'te 4 kişiden fazla maçlarda 30FPS sabitleniyor. Diğer oyunlarda da buna benzer bir şey olabilir pek hakim değilim hangi oyun nasıl performans verir ama zaten konsolların amacı stabil bir şekilde oyun oynatmak o yüzden problem yaşamazsın. Kaç paraya satıyorlar bu arada PS4 Slim merak ettim.

Arkamda raf da süs duruyor. Her PS4 konusunda söylerim, gerçekten şaka değil süs duruyor. Hiç bir oyunu açamıyor desem yeridir. Genelleme yaparsak 1080P 30FPS Low grafikler de açıyor. Orjinal kol bulamıyorsunuz. PS4 PRO veya 5 tercih etmelisiniz.

Arkamda raf da süs duruyor. Her PS4 konusunda söylerim, gerçekten şaka değil süs duruyor. Hiç bir oyunu açamıyor desem yeridir. Genelleme yaparsak 1080P 30FPS Low grafikler de açıyor. Orjinal kol bulamıyorsunuz. PS4 PRO veya 5 tercih etmelisiniz.
Orijinal kol bulamamanız ps4 slimle alakalı değil. ps4 almayı düşünen birine de ps5 tavsiye etmeniz mantık işi değil belli ki bütçeyi düşük tutmayı tercih etmiş. Oynayacağı oyunlara bağlı olarak daha üst düzey konsol gerekebilir veya gerekmeyebilir önce bunları konuşmak lazım.

Bahsettiğiniz oyunlar için yeterli fakat beklentinizi düşük tutun çoğu oyunu 1080p çözünürlükte düşük grafiklerde oynatıyor. Bir süre idare edecektir, uygun fiyata almaya bakın.

Orijinal kol bulamamanız ps4 slimle alakalı değil. ps4 almayı düşünen birine de ps5 tavsiye etmeniz mantık işi değil belli ki bütçeyi düşük tutmayı tercih etmiş. Oynayacağı oyunlara bağlı olarak daha üst düzey konsol gerekebilir veya gerekmeyebilir önce bunları konuşmak lazım.
Slimi ne ile oynayacak? + Olarak 5 etmedim, 4 PRO veya 5 alabilir dedim. 2 tane öneride bulundum, sadece 5 demedim...

Slimi ne ile oynayacak? + Olarak 5 etmedim, 4 PRO veya 5 alabilir dedim. 2 tane öneride bulundum, sadece 5 demedim...
Hocam ikinci el alacak büyük ihtimalle orijinal kolu da yanında alır. Eğer oynayacağı oyunlar fazlasını gerektirmiyorsa 1000 lira bile fazladan vermesi gereksiz olur. Dediklerimi yanlış anlamışsınız.

O oyunlar için net olarak Series S almalısınız. PS4 60FPS falan vermiyor. 1080p Low grafik ve 30FPS konsolu. Saydığınız oyunlarda 60FPS veriyor sadece. Dediğim gibi o oyunlar için bile 120FPS alma imkanınız varken ayrıca SSD'sine özel oyunların optimizesiyle 5 kat daha hızlı açan Series S varken parayı çöp etmek olur PS4 almak.

Geri
Yukarı