PS4 Slim stokta neden yok?

Farklı bir şey önereceğim. PS4 Pro (sıfır) + bahsettiğiniz paketteki oyunların ikinci eli ne kadar ediyor ona bakın. Bütçenizi çok zorlamayacaksa böyle yapın. Pro sizi daha uzun süre götürecektir hem de oyunları 60 FPS veya daha iyi grafiklerle oynarsınız.

Daha da iyisi temiz bir ikinci el PS4 Pro olur ama herkes 2. Ele güvenmiyor, sizin seçiminiz.

Nereden biliyorsunuz. Sony PS4'ün fişini çekti. Artık üretimi yavaş yavaş durduruluyor. Yeni stoklar sanırım son stoklar olur. Onda da indirim yapılmaz son ürünleri indirim ile satmazlar.
vergi düşüyor konsollardaki vergi düşecek ps 4 e 5 e bakmayacak yani o 1-2 haftası daha varmış

Vergi düşüyor konsollardaki vergi düşecek ps 4'e 5'e bakmayacak yani o 1-2 haftası daha varmış.

Konsolun üretimi durduruldu diyorum vergi düştü diyorsun. Üretimi durdurulan ürünü Türkiye pazarında düşeceğini sanmıyorum. Şu an alın en iyisi yoksa son demlerinde bir zam daha gelir.

Farklı bir şey önereceğim. PS4 Pro (sıfır) + bahsettiğiniz paketteki oyunların ikinci eli ne kadar ediyor ona bakın. Bütçenizi çok zorlamayacaksa böyle yapın. Pro sizi daha uzun süre götürecektir hem de oyunları 60 FPS veya daha iyi grafiklerle oynarsınız.

Daha da iyisi temiz bir ikinci el PS4 Pro olur ama herkes 2. ele güvenmiyor, sizin seçiminiz.

PS4 Pro'nun sıfırları inanılmaz pahalı en azindan Sony garantili olanlar. Dediğiniz gibi düzgün bir 2.el bulabilir miyim bilmiyorum. Daha önce açtığım ve açılan konularda Slim ile Pro'nun pek performans farki vermeyeceği söylendi.

PS4 Pro'nun sıfırları inanılmaz pahalı en azindan Sony garantili olanlar. Dediğiniz gibi düzgün bir 2.el bulabilir miyim bilmiyorum. Daha önce açtığım ve açılan konularda Slim ile Pro'nun pek performans farki vermeyeceği söylendi.
Exclusivelerin hemen hepsi Slim'de 1080p 30 FPS oynanırken Pro'da ya yüksek grafik ile 1080p 30 FPS veya normal grafik ile 1080p 60 FPS çalışıyor. Pro kullanmadığım için ne kadar hissedilir bir fark bilemeyeceğim.

Exclusivelerin hemen hepsi Slim'de 1080p 30 FPS oynanırken Pro'da ya yüksek grafik ile 1080p 30 FPS veya normal grafik ile 1080p 60 FPS çalışıyor. Pro kullanmadığım için ne kadar hissedilir bir fark bilemeyeceğim.
Kısmen yanlış bir cevap. Exclusive olarak çoğu oyun 60 FPS sunmuyor. Sunduğu oyun ise 60 ve 40 FPS arasında dalgalı sunuyor Pro'da. Örnek vermek gerekirse God of War.

Geri
Yukarı