PS4 Slim vs PS4 vs PS4 Pro

İyi bir televizyonunuz yoksa PS4 Pro almak tabii ki saçma. Fat kasa PS4'leri ise bulmak zor. İyi bir televizyonunuz varsa en iyi tercih PS4 Pro. Yoksa Slim tercih edilmeli. Slim konusundaki ön yargınızın sebebi nedir?
Neden saçma olsun ki? 1080p 60fps desteği alabilir desteklenen oyunlarda ve bu çok önemli bir özellik. PS4 Pro illa da 4K TV ile kullanılacak diye bir kaide yok. Hatta bende 4K TV olmasına rağmen ben destekleyen her oyunu 60fps oynamayı tercih ediyordum 4K yerine. Akıcılık çok daha güzel geliyor göze bana göre.

Neden saçma olsun ki? 1080p 60FPS desteği alabilir desteklenen oyunlarda ve bu çok önemli bir özellik. PS4 Pro illa da 4K TV ile kullanılacak diye bir kaide yok. Hatta bende 4K TV olmasına rağmen ben destekleyen her oyunu 60FPS oynamayı tercih ediyordum 4K yerine. Akıcılık çok daha güzel geliyor göze bana göre.

2K TV de aradaki farkı çok görebileceğinizi sanmıyorum. Supersampling var o da ayrı bir hikaye...

2K TV de aradaki farkı çok görebileceğinizi sanmıyorum. Supersampling var o da ayrı bir hikaye...

TV çözünürlüğü ile kare sayısının alakası nedir? Ben diyorum ki 30 fps ile 60 fps oyun deneyimi arasında çok fark var. Siz diyorsunuz ki 2K TV'de fark olmaz pek. Ne alakası var onu çözemedim?

TV çözünürlüğü ile kare sayısının alakası nedir? Ben diyorum ki 30 fps ile 60 fps oyun deneyimi arasında çok fark var. Siz diyorsunuz ki 2K TV'de fark olmaz pek. Ne alakası var onu çözemedim?
Slimde 30 fps olduğunu bilmiyordum özür dilerim 😳 bu arada bütün arkadaşlarımda ps4 slim var ben grafik dışında bir kare hızı farkı algılayamıyorum.

SLI'mde 30 FPS olduğunu bilmiyordum özür dilerim 😳 bu arada bütün arkadaşlarımda PS4 Slim var ben grafik dışında bir kare hızı farkı algılayamıyorum.

Yok her oyunda değil. "PS4 Pro enhancements" diye aratırsanız birçok sitede var. Hangi oyun PS4 Pro için ne gibi geliştirme yaptı diye. Bazılarında kare hızı, bazılarında çözünürlük, bazılarında her ikisi de, bazılarında seçimli olarak.

Geri
Yukarı