PS4 Slim vs PS4

Hakan_999

Hectopat
Daha fazla  
İlerleyen günlerde Playstation konsol almayı düşünüyorum. Halihazırda güçlü bir bilgisayar sistemim olduğu için sadece Playstation Exclusive oyunlar için alacağım, fiyatının ucuz olmasından dolayı 500 GB PS4 Slim’de karar kıldım fakat Slim yerine normal al diyenler oldu, normal ve slim arasındaki farklar nelerdir acaba? Ve 500 GB yeterli olmazsa bu kapasiteyi arttırma şansım var mıdır?

İlerleyen günlerde Playstation konsol almayı düşünüyorum. Halihazırda güçlü bir bilgisayar sistemim olduğu için sadece Playstation Exclusive oyunlar için alacağım, fiyatının ucuz olmasından dolayı 500 GB PS4 Slim’de karar kıldım fakat Slim yerine normal al diyenler oldu, normal ve slim arasındaki farklar nelerdir acaba? Ve 500 GB yeterli olmazsa bu kapasiteyi arttırma şansım var mıdır?
Ps4 slim daha güncel.O yüzden slim tercih etmeniz daha iyi olucak.

Pro almanı tavsiye ederim oyunlarda Super Sampling özelliği geliyor ayrıca Ekran kare hızında bariz fark var.

Normal kasada olan hatalar Slim'de duzeltildi, birde daha az guc tuketiyor ve daha hafif sanirim.
Normal kasada olan hatalar Slim'de duzeltildi, birde daha az guc tuketiyor ve daha hafif sanirim.
Aceleyle yazarken demeyi unuttum. Eger devamli oynayacaksan 500GB yetmez. PS ozel oyunlari ortalama 50-70 GB oluyor.

Son düzenleme:
Sadece exclusive oynayacaksanız modelin pek bir önemi yok sonuçta uzun süreli kullanmayacaksınız iyi bir sisteminiz var zaten. Exclusive oyunların optimizasyonu daha kolay ve iyi yapıldığı için herhangi bir sorun çıkmaz depolamayı arttırmanız yararınıza olur.

PS4 Slim uzun kullanımda çok ısınıyormuş.

Arkadaşımda var kısa kullanımda bile ısındığını gördüm, bende Xbox One S var 1 gün boşta kalsada ısınmıyor.
PS 4 Slim ve PS 4 performans açısından aynı diye biliyorum.
Sadece daha az alan var PS 4 SLI'mde.
Hiç PlayStation kullanmadım yanlışım varsa düzeltin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı