PS4 Slim'de Oyunlar Kasar Mı?

ProofStriket

Kilopat
Yer
Ankara, MAMAK
Daha fazla  
1. Sorum: 1 Hafta içinde PS4 Slim almayı düşünüyorum. God of war, Spider-man, RDR2 gibi grafikleri iyi olan oyunlarda sıkıntı çeker miyim? Yani oyunlar kasar mı? İlla PS4 Pro'mu almak gerekir?

2. Sorum: Ben şuan PC kullanıcısıyım ve bana hareketli oyunlarda 60 fps bile kasıyor gibi geliyor. Buna göre bildiğiniz gibi PS4 Slim'de birçok oyun 30 fps çalışıyo. Bu durum beni rahatsız eder mi? Oyunlar kasıyor gibi gelir mi? PC 30 fps'i ile PS4 30 fps'i aynı mı?

Son düzenleme:
Ben de bu konuda şüphe ediyordum fakat alışılıyor. 144hz monitörüm bozulunca tekrar 60 hz ye geçmek durumunda kalmıştım. 144 hz den 60 hz ye geçiş kadar zor değil.

1. Sorum: 1 Hafta içinde PS4 Slim almayı düşünüyorum. God of war, Spider-man, RDR2 gibi grafikleri iyi olan oyunlarda sıkıntı çeker miyim? Yani oyunlar kasar mı? İlla PS4 Pro'mu almak gerekir?

2. Sorum: Ben şuan PC kullanıcısıyım ve bana hareketli oyunlarda 60 fps bile kasıyor gibi geliyor. Buna göre bildiğiniz gibi PS4 Slim'de birçok oyun 30 fps çalışıyo. Bu durum beni rahatsız eder mi? Oyunlar kasıyor gibi gelir mi? PC 30 fps'i ile PS4 30 fps'i aynı mı?
O kadar paran varsa XBOX ONE S öneririm. Ancak bu senin tercihin bende var çok memnunum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı