PS4'de Oyunlar Kasar mı?

KanatsızSinek

Hectopat
Yer
İstanbul / Gaziosmanpaşa
Daha fazla  
Meslek
Turizmde Danışmanlık, Info, Reception
Arkadaşlar benim PS4 Pro alacak param yok. Belli bir para biriktirdim ve PS4 almayı düşünüyorum fakat aklımda bir soru var. PS4'te God of War, Red Dead Redemption 2 vb. oyunlar kasar mı? Çünkü gerçekten bu bile benim üst sınırım yani Pro versiyonunu almam imkansız. Teşekkürler.

Bugünlerde God of War oynamaktayım. Zaten PS4 Exclusive olduğu için kasması biraz komik olurdu. RDR 2 oynamadım ama kasacağını sanmıyor çünkü o oyun da konsola özel tasarlandı. Şu an PSN Store'de indirimde bu iki oyun. Marvel's Spider-Man'i de öneririm.

Arkadaşlar benim PS4 Pro alacak param yok. Belli bir para biriktirdim ve PS4 almayı düşünüyorum fakat aklımda bir soru var. PS4'te God of War, Red Dead Redemption 2 vb. oyunlar kasar mı? Çünkü gerçekten bu bile benim üst sınırım yani Pro versiyonunu almam imkansız. Teşekkürler.
Kanka oyunlar çok nadir kasar, kassa bile anlık bir kasma olur gerisinde akıcı oyununu oynarsın. ben de 100'e yakın oyun var şu ana kadar sorun çıkaran oyunlar; dead by daylight (kasıyor), just cause 3-4 (patlamalarda kasıyor) ve battlefield serisi (anlık drop oluyor) ve battlefield çok çok nadir yapıyor. red dead redemption 2 de de battlefield gibi çok nadir olduğunu gördüm. Ama milisaniyelik drop yüzünden oyun alınmayacak değil ve öyle bir etkiye sebep olmuyor. Merak etme yani neredeyse tüm oyunlar kasmıyor ve exclusive lerde bu neredeyse imkansız gibi bişey, görmedim hiç :D

Oyunları 30 FPS oynatıyor 60 FPS oynadıysan hep, rahatsız edebilir. PS4 Pro alırsan da 50 FPS oynatacak performans modunda rahatsız olabilirsin.

PS4 E çıkan oyunlar ona göre optimize ediliyor kasmaz yani
Zamanla kullanmaktan veya belleğin dolu olmasından kasabilir belki ona bir şey demiyorum.

RDR 2'de kasabalarda FPS düşüşü olduğunu duymuştum fakat şikayet edilecek kadar rahatsız edici olduğunu sanmıyorum. Çoğu yayıncı geçen sene oyunu PS4'de yayınlamıştı. PS4 kullanıcısı olarak kasma problemi yaşadığımı hiç hatırlamıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı