PS4 Teknosa Gibi Mağazalarda Neden Yok?

Maghente

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS4 almak istiyorum ama internete pek güvendiğim söylenemez. Elektronik mağazalarından almak istiyorum ama bir türlü stoklara gelmiyor. Ne zaman gelir bilgisi olan var mı acaba? Fiyatlar düşer mi bir de? En ucuz internette 3300'den başlıyor. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar PS4 almak istiyorum ama internete pek güvendiğim söylenemez. Elektronik mağazalarından almak istiyorum ama bir türlü stoklara gelmiyor. Ne zaman gelir bilgisi olan var mı acaba? Fiyatlar düşer mi bir de? En ucuz internette 3300'den başlıyor. Şimdiden teşekkürler.
n11 veya sahibinden gibi sitelerden alırsan hiçbir sorun çıkmıyor. Şu ana kadar binlerce bilgisayar vs. aldım.

Fiyatlar düşecek. İnternetteki fiyatlar mağaza fiyatlarından kat kat daha ucuz zaten. Mağazalarda Sony Türkiye Garantili satıldığı için fiyatlar kendi garantilerini veren Hepsiburada esnafından fazla kalıyor.
Garanti meselesi. Sony Türkiye Garantili olsun istersen fazla fiyattan satın alman gerekir ki stok yok bir daha da olacağını düşünmüyorum. İthalatçı garantili satın almak istersen uygun fiyattan satın alabilirsin.

Hocam ticaretini falan mi yapıyorsunuz? Bu arada sahibinden de sorun çıkabilir.

%90'ında sorun çıkmaz hocam. Çoğunluğu yılların esnafı. Hepsiburada satıcıları ile Sahibinden satıcıları aynı zaten. Çocukluğumdan beri isimlerini duyduğum Bakırköy, Eminönü esnafı çoğunluğu.
Carrefour satıyormuş stok durumu nasıl bilemem bence bir görüşün.

%90'ında sorun çıkmaz hocam. Çoğunluğu yılların esnafı. Hepsiburada satıcıları ile sahibinden satıcıları aynı zaten. Çocukluğumdan beri isimlerini duyduğum bakırköy, eminönü esnafı çoğunluğu.
Carrefour satıyormuş stok durumu nasıl bilemem bence bir görüşün.

5000 lira yazmışlar hocam. O fiyata Pro'su mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı