PS4 teşhir ürün alınır mı?

celalfe

Centipat
Daha fazla  
Geçenlerde internette dolaşırken normalden daha ucuz olan bir PS4 buldum Ucuzbudur da teşhir diyor, alınır mı? İkinci el olabilir ama benzerleri de bu fiyatta alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde internette dolaşırken normalden daha ucuz olan bir PS4 buldum Ucuzbudur da teşhir diyor, alınır mı? İkinci el olabilir ama benzerleri de bu fiyatta alınır mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Elinize muhtemelen bu ürün ulaşır

Tehşir ürün alınabilir ama söylediğiniz sitenin adını daha önce duymadım. Hepsiburada gibi yerlerde satılan tehşir ürünleri almak daha güvenli olacaktır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eğer öyle olursa iade var iade ederim.

Fiyatı ne kadar denmiş?

5600 TL.

Hem ürün hem sizin sağlığınız için pek tavsiye etmem.

Nasıl yani?

Son düzenleyen: Moderatör:

Teşhir ürün mağazalarda potansiyel alıcıların yakından görmesi için firma tarafından gönderilen ürünlerdir. Çizikler vs. olabilir. Onun dışında sürekli çalıştırıldıysa fanları tozlanmış olabilir. Cihazın PS4 olması da bayağı bir süredir dışarıda olabilme ihtimali oluşturuyor. 1 2 yıl beklediyse termal macun da değiştirilmesi gerekebilir. Yazılımsal bir kısıtlaması var mı bilmiyorum genelde telefonların teşhirlerinde yazılımları farklı oluyor demo cihaz olduğu için.

Teşhir ürün denilen şey test edilmek için mağazalara koyulan, rafta sergilenen veya PlayStation Cafelerde kullanılan PlayStation'lardır. Yani bir nevi 2. el sayılabilir. Ürünün nasıl kullanıldığına bağlı olarak sorun çıkma ihtimali var.
Ucuzbudur da teşhir diyor, alınır mı?
Ucuzbudur'un güvenirliği konusunda hiç bir fikrim yok. Ucuzbudur güvenli midir diye konu açarsanız daha önce alışveriş yapan arkadaşlar yardımcı olacaktır.
Hiç bir alakası yok. Sizin bahsettiğiniz ürün 200 TL ihracat fazlası diye satılan PS. Biz burada teşhir üründen bahsedi

Yeni konular

Geri
Yukarı