PS4 Türkiye'deki oyunları Türkçe oynamak

o işte bir yanlışlık vardır ya da us psn'deki bloodborne'da tr altyazı desteği vardır diyeceğim ama sanmıyorum. hadi ingiltere psn falan olsa neyse.

Belki kardeşlik falan yapmıştır da bir şey olmuştur ama kendisi US PSN kullanıyor. 15$ almıştı sanırım.

büyük ihtimal ya oyunu başka bi psn'den almıştır ya da kardeşlikle satın almıştır oyunun alındığı hesabı ana hesap yapıp kendi us psn hesabıyla oynuyordur.

Çok merak ediyorum şu an. Bu Bölge 1 oyunları Türkçe bir şekilde oynayabilecekmiyim ? Çünkü Uncharted Türkçe destekli. Bölge 1 olmasına rağmen oynayabilirsem çok iyi olur. Bu arada arkadaşınıza sorabilirmisiniz. O daha iyi biliyordur sanırım sorumun cevabını. Çok mutlu olurum ulaşabilirseniz. Bölge 1,kutulu bu oyunları Tr Psn ile Türkçe oynama şansım varmıdır diye sorarsanız.

Bluray almış meğer. İlk aldığında 20$ falan diyordu. Bende US PSN'de ki indirimden yararlandı sandım. Normalde US PSN kullandığı için.

Demekki yapacak bir şey yok. İngilizce oynayacağız. Önümüzdeki oyunlara artık. Teşekkürler bilgileriniz için.

Demekki yapacak bir şey yok. İngilizce oynayacağız. Önümüzdeki oyunlara artık. Teşekkürler bilgileriniz için.

Açıp bak oyuna Türkçe altyazı vardır büyük ihtimal ancak dublaj olmuyor Avrupa'dan alınan Sony oyunlarında. Büyük ihtimalle ilk taktığında oyuna güncelleme gelmiş olacak. Onu yükleyip bakarsın altyazı seçeneklerinde Türkçe olması lazım.

Teşekkürler. Deneyeceğim. Yanlız cihazın NTSC olması Türkiye'den aldığım oyunları Türkçe dublaj olarak oynamama engel değil diye biliyorum. O konuda eminiz değil mi ? Cihaz Amerika'dan gelmiş olsa da Türkiye'den alınan oyunlar Türkçe dublaj oynanabiliyor yani.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı