PS4 varken eski oyunları oynamak için PS3 alınır mı?

atogrimers

Picopat
Yer
Adana, Gürselpaşa
Daha fazla  
Arkadaşlar bende PS4 var, eski oyunları oynamak için PS3 almayı düşünüyorum, sizce almaya değer mi? Eski oyunlar dediğim FIFA 13, GTA 4, Call of Duty eski oyunlarını oynamak için almak istiyorum. (Tek bu oyunlar değil aklıma gelen başka oyunu da oynarım.)
Sizce almaya değer mi?

Bilgisayarınızın özelliklerine göre RPCS3 kullanabilirsiniz. Yüksek sistem ister, ona göre alınabilir hala.
(Tabii gerçek sistemin yerini alabilir mi onu bilmem.)

Fifa hariç dediğin oyunlar zaten ps4’te de var. Ps3 sadece dönemine özel konsolda exc. kalmış oyunlar için alınabilir, o oyunlara da ilgi duyacağını sanmıyorum. Oyun zaten popüler veya prodüksiyon olarak üst seviye ise yüksek ihtimal ps4’te vardır.

Fifa hariç dediğin oyunlar zaten ps4’te de var. Ps3 sadece dönemine özel konsolda exc. kalmış oyunlar için alınabilir, o oyunlara da ilgi duyacağını sanmıyorum. Oyun zaten popüler veya prodüksiyon olarak üst seviye ise yüksek ihtimal ps4’te vardır.
Ne GTA 4 ne de Call Of Duty eski oyunları PS4 için çıkmadı.

Bazı kişiler emülatör demiş ama konsolla aynı tadı vermiyor her kişiye, sistemin güçlüyse emülatör dene sarmaz ise al sonradan daha fazla fiyata yeniden satarsın sıkıldıktan sonra zaten PS3 hızlı satılıyor.

Eğer grafik takıntın yok ise, evet alınır. Çünkü PS3, dönemine göre harika grafiklere sahip bir oyun konsoluydu. Bir de sana PS3 ile ilgili başka bir tüyo daha vereyim. PS3 aynı zamanda medya oynatıcı görevi de görüyor. Mesela müzik, video ve fotoğraflarını PS3 konsoluna yükleyebiliyorsun. Bu şu an için pek bir şey ifade etmese de, o yıllarda resmen bir devrim niteliğindeydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı