PS4 UPlay giriş sorunu - kullanıcı adı veya şifre yanlış

ArnoVictorDorian

Hectopat
Daha fazla  
Aylardır PS4'de kullandığım UPlay hesabıma artık giremiyorum. Tüm oyunlardan çıkış yapmış, hem de durduk yere. AC Unity, Ac Syndicate, The Crew, Watch Dogs 2 üzerinden giriş yapmaya çalıştığım zaman mail/şifre yanlış hatası veriyor, ancak doğru. Şifre sıfırlamak için mail istiyorum, o maili yolluyor ama, şifreyi sıfırlayabiliyorum. Bilgisayarda açmaya çalıştığımda 2 adımlı doğrulamaya geliyor. Ancak onu da bilmeden yaptığım için kullanamıyorum ama bilgisayarda mail/şifre yanlış demiyor. Site üzerinden girmeyi denediğim zaman da hiçbir şey yazmıyor. Mail ve şifreyi yazıyorum, giriş e tıklıyorum, geri giriş sayfasına atıyor ama hiçbir hata mesajı yok. Buna acil bir çözüm bulmam lazım. Bir sürü oyun var içinde. Birde PS4 üzerinde başka bir hesap denedim, ona giriş yaptı. Hesap kapatılmıştır veya ban yemiştir demeyin. Çünkü ban yiyecek veya kapatılacak bir sebep yok ortalıkta. Oyunlarımı düzgünce oynadım ve bitirdim, Uplay puanlarımı da düzgünce harcadım, hiçbir sıkıntı yok. Bir anda gitti. Lütfen biri yardımcı olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı