PS4 varken PS3 alınır mı?

PS3 almak, eski oyunları oynamak isteyenler için mantıklı bir karar olabilir. PS3'te oynayabileceğiniz birçok harika oyun var, özellikle GTA San Andreas ve eski FIFA oyunları. Ancak, bütçenizi ve oynamak istediğiniz oyunları göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

PS3 grafikleri güzel değil hocam ya.
Bence gayet güzel grafikleri olan oyunlarda var, ilk kez PS3'de COD AW oynadığım zaman büyülenmiştim.

1692896969487.png

Grafikler kötü diyen arkadaşlara sesleniyorum. Arkadaş "eski oyunlar sarar mı?" diye bir soruda bulunmamış. "PS3 alınır mı?" diye bir soru sormuş.

Kendi fikrimce, eğer ki TLOU, GoW vb. özel oyunlar değil de istediğiniz eski oyunu oynamak istiyorsanız pek kaliteli olmayan bir PC sizin işinizi görür. Emülatör ile oynamak zorunda değilsiniz. Özel olmayan oyunlar PC'de de oynanılabildiği için PS3'e boşa para vermenize gerek yok. Eğer özel oyunları oynayacaksanız PS3 kiralayabilir, özel oyunları oynayıp bitirdikten sonra da sahibine teslim edebilirsiniz. Şunu da eklemeliyim FIFA'nın eski oyunlarının sizi pek saracağını sanmıyorum. GTA 5 ise yine söylediğim gibi pek kaliteli olmayan bir PC'de oynanılabilir ve bu FIFA oyunları için de geçerli.

Ayrıca pek emin değilim ama sanırım kırarak PS4'e PS3 ve eski oyunları yüklenilebiliyormuş. Denemek istersen ama bir şey olacağından korkuyorsan deneme veya olmaz ise beni suçlama "Bana yanlış bilgi verdi." diye raporlama. Şu konuda gördüm. PS4 kırık şekilde PS1-2-3 oyunlarını oynatabilir mi?

Son düzenleme:
Hem yeni nesil hem de eski nesil oyunları birden oynamak için PS3+PS4 yapmak yerine, Xbox One X veya Xbox Series S alıp hem yeni hem de daha gelişmiş grafik ve fps ile eski oyunları da oynamak bence daha mantıklı olur.

Grafikler kötü diyenler 2006'nın makinesinden ne bekliyorsunuz acaba? 720p 30 FPS.
PlayStation 3 Fat ve ya Slim CECH 2500X ve daha alt modellerinden almaya bakın bunların daha üstü modellere HEN ile Jailbreak yapılıyor ama bu belirttiğim modellere CFW Jailbreak yapılıyor ve PlayStation 2 ve 1 oyunlarını zahmetsizce oynuyorsun.

Geri
Yukarı