PS4 ve PC arasındaki kararsızlık

forthegamers

Decapat
Yarıyıl tatili için 2500TL bütçem var. Sizce bir PS4 mü almalıyım yoksa bilgisayar mı toplamalıyım?

Dipnot: Daha önce PS2 ve PS3 kullandım ayrıca şu anda LoL CS:GO vs. oyunları orta ayarda oynatabilen bir bilgisayara sahibim.

oynayacagın oyunlara bağlı. 2500 tl ye güncel oyunları akıcı oynayabilmen zor. Ama ben cs ve lol oynarım dıyorsan ps 4 almanı tavsiye ederim.

2500 TL'ye kullandığın sisteme upgrade yapmak için kullanabilirsin. Sistem özellikleriniz ne ? PS4 artık pek önermem bu arada. Bir oyun oynamak istediğinde 400 - 500 TL vermen gerekecek.

PS4 almak bence mantıksız yani makine eyvallah alırsın kullanırsın ama oyunlar fahiş fiyatlara satılıyor ve yaptığın tek şey oyun oynamak ben olsam o paraya sisteme ufak ufak eklemeler yapardım oyun bolluğuna ve ucuzluğuna zaten girmiyorum.

Daha önce PS4 kullanıp satan biri olarak söylüyorum yaklaşık 1,5TB'lık oyunlarım vardı PSN hesabımda en uyuz olduğum şey ise oyunları 30FPS'de oynatması. Şuan GTX 750Tİ'lı bir sistem kursan o bile 30 FPS verir. Kesinlikle PES gibi futbol oyunları hariç PS4 önermiyorum. Şuan RX 570 kullanıyorum sistemimi 2800TL'ye düzdüm. 60+FPS cepte :)

Sana tek tavsiyem 0 alma. Her konuya yazıyorum. PS4 1300 TL'ye 2 yıl önce sıfır alanlar 1900'e satıyorlar.

Sağlam, temizinden 2.el PS4 al. 1600 liraya dolu. Edremit/BALIKESİR'de PS4 PRO, 2 kol ve 3 5 oyun 1800 liraydı. Dükkandan almayın. Direk sahibinden alın. Letgo, Dh ve Sahibinden.com'un 2.el ilanları hızlıdır. Güzel bulun bir tane. Almadan önce oyun oynayın. Ses çıkarıyorsa almayın, çıkarmıyor ve sessiz ise alın.

2.el takip et. Ben sırf hobi amaçlı takip ediyorum. 2.el oyunlar bile ucuzladı. Eski (bana göre yeni) Killzone 40 lira. Driveclub, Uncharted Last of Us 50 lira. PSN indirimi, kardeşlik falan.

Ben daha önce 1 kere PS4 aldım. Yazın çalışıp PS4 alıp 3'ün yanına koyacağım.

Bide bir kardeşimiz 2500 lirayı 3500 yap demiş.

3500'ü 6500 yap yav. 3000 liranın lafını yapma :/.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı