PS4 ve PSN İninal Kart Ekleyememe Sorunu

Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar konsolun içinden kart ekle diyorum kart numarası geçersiz diyor. İnternetten denedim yine kart numarası geçersiz diyor. Sorun nerde ? Bir yerde hata mı yapıyorum ?

Benim tavsiyem çok fazla denemeyin kart bloke olursa 15 gün sonra felan tekrar girebiliyorsunuz yada daha hiç giremeyebiliyorsunuz. Öncelikle adreste veya isminizde 'i,ö,ü,ç,ş' gibi sesli harfler varsa bu sesli harfleri ı,o,u,c,s olarak girin ve aynı zamanda kart numaranızı doğru girdiğinizden emin olun sorun çözülüyor.Kartınızda bir miktar da para olması gerekiyor.
Ben tam yardımcı olamadıysam bu rehber kesinlikle yardımcı olur: Kredi Kartı Sorunu Yaşayanlar İçin Mini Rehber - PlayStation Forum

En az 10 TL olması lazımdı. Ben The Last Of Us oyununda DLC alırken öyle diyordu.
Teşekkürler.

TR PSN kadar berbat bir yer olamaz herhalde ! Olmuyor para yükledim hala kart numarası hatalı diyor. TR PSN' de sorun yaşamayan kaldı mı ? Ya da çözen ?

Benim tavsiyem çok fazla denemeyin kart bloke olursa 15 gün sonra felan tekrar girebiliyorsunuz yada daha hiç giremeyebiliyorsunuz. Öncelikle adreste veya isminizde 'i,ö,ü,ç,ş' gibi sesli harfler varsa bu sesli harfleri ı,o,u,c,s olarak girin ve aynı zamanda kart numaranızı doğru girdiğinizden emin olun sorun çözülüyor.Kartınızda bir miktar da para olması gerekiyor.
Ben tam yardımcı olamadıysam bu rehber kesinlikle yardımcı olur: Kredi Kartı Sorunu Yaşayanlar İçin Mini Rehber - PlayStation Forum

İninal'de adres olayı yok onu ne yapıcam ?

Teşekkürler.

TR PSN kadar berbat bir yer olamaz herhalde ! Olmuyor para yükledim hala kart numarası hatalı diyor. TR PSN' de sorun yaşamayan kaldı mı ? Ya da çözen ?

İninal'de adres olayı yok onu ne yapıcam ?
Siz adresi Playstation Store'a kartı kaydederken anlattığım şekilde girin. İninalde adresinizin olmasına gerek yok. Ben de sorun yaşadım ama anlattıklarım sayesinde çözdüm, birçok kişi de böyle çözdü.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı