PS4 vs GTX 1070 sistem

kenanmata

Hectopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba, son zamanlarda Assasin's Creed, Tomb Raider, Hitman gibi oyunların serilerine biraz fazla taktım kafayı ve bunun gibi solo hikayeli oyunlara bayılıyorum. Sistemim çok kötü seneye ona göre bütçe ayırıp PS4 veya GTX 1070, i7 7700K'lı PC toplamayı düşünüyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim? Sadece bu tip oyunlar için hangisini tercih etmeliyim sizce? Parayı göz ardı edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ileride Online de oynarım diyorsan mutlaka One X derim. Yoksa PS4 Exclusiveleri ilgini çekiyorsa PS4+ PUBG Forza CS ve diğerleri için de sistem kombinasyonunu öneririm. Ama öbür türlü One X daha ucuza işinizi görür. Hem 4K BluRay film de izleyebilirsiniz onunla.

i7 7700k + GTX1070 sistemin rakibi PS4 değildir. Ancak yazdığınız oyunlar çok rekabetçi olmadığı için PS4 işinizi görecektir. 4K televizyonunuz varsa PS4 Pro çok iyi olur. Yoksa tasarruf açısından normal bir PS4 yeterlidir. 30 FPS konusu var birde ancak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bilgisayardaki 30 FPS ile PS4'deki bana çok farklı geliyor. PS4'de daha akıcı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı