PS4 vs PS5 kol

Ergonomiklik el yapısına göre değişir ama ilk yorumunuza katılıyorum. Series S kolundansa PS5 kolunu tercih ederim ergonomiklik açısından. İkisini de kullandım.
500 liraya değer yani

Yorumlarda kimse PS kontrolcüsü kullanmamış sanırım. O eski ara yazılım dönemi kapandı. Son çıkan oyunlarda zaten direkt destekli olmasının yanı sıra Steam gibi platformlarda kontrolcüyü direkt tanıyam sistemler mevcut.
Tamam da her zaman son çıkan oyunları oynamıyoruz sonuçta. Geriye dönük oyunlarda DS4Windows programını kullanmak farz oluyor. Ben henüz direkt USB kablo ile bağladığım an otomatik tanıyan bir oyuna denk gelmedim.

Araba yarışı falan oynayacağım. Xbox kolu nasıl mantıklı biraz açıklayabilir misin?
Yukarıda yazılmış, aynı şeyleri tekrar etmeye gerek yok. PC'deki oyunların çoğu kontrolcü olarak doğrudan Xbox'ı destekliyor.

Tamam da her zaman son çıkan oyunları oynamıyoruz sonuçta. Geriye dönük oyunlarda DS4Windows programını kullanmak farz oluyor. Ben henüz direkt USB kablo ile bağladığım an otomatik tanıyan bir oyuna denk gelmedim.
Sizin denk gelmemiş olmanız bu oyunların desteklemediği anlamına gelmiyor. Steam ile her oyunda DualSense veya DualShock 4 ile sorunsuz oynarsınız hiçbir program kullanmadan.

Kaynaklar:

Witcher 3:

asd-png.1611016

ddd-png.1611021

Sakın Xbox kolu almayın fiyatının yarısını bile hak etmiyor bile o kol, 12 yıllık telefonda olan jiroskop Xbox'ın son kolunda yok Sony bunu PS3'te getirirken Xbox ne yaptı aynı kolu makyajladı ama hakkını yemeyelim share butonu koymuşlar helal olsun (!) DualSense için DS4 Windows ve dualsensex uyum sorununu çözüyor zaten, Steam ve RPCS3 kolu otomatik tanıyor özelliklerini kullanabiliyorsun ben bu kolla Deathloop oynadıktan sonra Xbox kolu 20 yıllık kolun dandikleştirilmiş versiyonu gibi geldi. Ne adaptive trigger var, ne haptic feedback var, ne oyunla uyumlu ışıklandırma var, ne BT5 var, ne jiroskop var, ne RGB var, ne touchpad var, ne mikrofon var, ne hoparlör var, ne dahili batarya var bomboş kol tamamen takoz tutuyorsunuz elinizde. Gecikmesi çok yüksek, 150 MB program olmasın diye 20 yıllık kola 1800 TL verilmez.

Sakın Xbox kolu almayın fiyatının yarısını bile hak etmiyor bile o kol, 12 yıllık telefonda olan jiroskop Xbox'ın son kolunda yok Sony bunu PS3'te getirirken Xbox ne yaptı aynı kolu makyajladı ama hakkını yemeyelim share butonu koymuşlar helal olsun (!) DualSense için DS4 Windows ve dualsensex uyum sorununu çözüyor zaten, Steam ve RPCS3 kolu otomatik tanıyor özelliklerini kullanabiliyorsun ben bu kolla Deathloop oynadıktan sonra Xbox kolu 20 yıllık kolun dandikleştirilmiş versiyonu gibi geldi. Ne adaptive trigger var, ne haptic feedback var, ne oyunla uyumlu ışıklandırma var, ne BT5 var, ne jiroskop var, ne RGB var, ne touchpad var, ne mikrofon var, ne hoparlör var, ne dahili batarya var bomboş kol tamamen takoz tutuyorsunuz elinizde.
Evkurda satılan ps5 kol orjinal midir

Evkurda satılan PS5 kol orijinal midir?

Resim? 1 tane var PS simgesi yerine ev simgesi görünen o da çakma olduğunu belirtiyor onun dışında çakma DualSense yok.

CoD Black Ops Cold War, Vanguard, MW2 (reboot),deathoop, DL2, AC Valhalla, Far Cry 6, PC'ye gelen PS oyunları, Overwatch 2, Genshin Impact, F1 21, 22, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Witcher 3(yeni nesil güncellemesi),Metro Exodus enhanced edition, FF7 remake gibi oyunlar kolu otomatik görüyor ve bütün özelliklerini kullanabiliyorsunuz hala takoz övüyorsunuz.

Son düzenleme:
Resim? 1 tane var PS simgesi yerine ev simgesi görünen o da çakma olduğunu belirtiyor onun dışında çakma DualSense yok.

CoD Black Ops Cold War, Vanguard, MW2 (reboot),deathoop, DL2, AC Valhalla, Far Cry 6, PC'ye gelen PS oyunları, Overwatch 2, Genshin Impact, F1 21, 22, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Witcher 3(yeni nesil güncellemesi),Metro Exodus enhanced edition, FF7 remake gibi oyunlar kolu otomatik görüyor ve bütün özelliklerini kullanabiliyorsunuz hala takoz övüyorsunuz.

Evkur kurumsal bir firma. Korsan veya sahte bir ürün satacağını sanmıyorum. Satsa da bunu Sony Playstation ismini kullanarak satmaz, yan ürün olduğunu ve ne marka olduğunu belirterek satardı. Kolun orijinalliğinden emin olabilirsiniz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı