PS4 vs Telefon

anl22

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2500 TL gibi bir bütçem var. Telefonumu liseye geçerken lise hediyesi olarak ailem aldı, GM5 Plus. Neyse ben bunu 2 sene önce kırıp ikinci elini aldım. Öyle çok telefonda oyun oynayan birisi değilimdir. Anca WhatsApp, Instagram Snapchat ve arama olarak kullanırım telefonu. Ama tam bir oyun bağımlısıyımdır. Ancak bilgisayarım yetesiz kaldıgı için şu sıralar hiçbir oyun oynayamıyorum. Elimde 2500 var. Sizce güzel bir telefon mu almayalıyım? Yoksa 2. el PS4 mü?
Yaşadıgım yerde 2500'e 2. el PS4 rahatlıkla bulabilirim o fiyata PS4 olmaz demeyin :)

Telefon ihtiyaçlarını karşılıyorsa yenisini almana gerek yok bence. Konuyla alakasız ama zamanında sıfırları 1000-1300 TL bandında satılan Bi aletin 2. Elinin 2 katı daha da pahalanması nasıl bir durum yaw. Sanırım Türkiye bunu görebileceğiniz nadir ülkelerden..

PS4 gözü kapalı alırdım. Neden?
Instagram'a girmek, fotoğraf çekmek için oyunlardan asla geri kalmak istemem de ondan.

İşte tam benim kafamdasın reis :D.

Paraniz varsa telefon onceliktir benim için. Ama aslinda cevabi kendiniz vermissiniz. 2.el ps4. :)

Ya biriktirdim PC diye düşündüm PC için kötü bir bütçe oldu galiba her şey uçmuş :/ o yüzden ya PS ya tel ama PS4 alacağım gibi.

Hocam ne tür oyunlar sevdiğinize bağlı. Mobil oyunlar seviyorsanız temiz 2. el veya Redmi Note 8 falan alabilirsiniz. Video oyunları seviyorsanız ise 2. el ps4.

Reis pes FIFA gibi oyunlar ondan PS4.

Geri
Yukarı