PS4 vs X box One S

isimsizjoker

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sekamunaleyküm. Eski PS3 konsolumu satıp üstüne biraz para ekledim şu an 2. el alacağım. Lütfen bazıları PC topla falan demeyin bir bilgisayarım var. İlk önce gelecek olursak her şeyden en önemlisi benim için oyunlar performans falan pek umurumda değil, PS3'ümü satmanın nedeni de zaten oyunlar idi. Beynim PS kalbim X box diyor çok kararsız kaldım. Sizce hangisi alınmalı? Not: Xbox tarafı bayağı ucuz 1500 TL'ye bir Xbox buldum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sekamunaleyküm. Eski PS3 konsolumu satıp üstüne biraz para ekledim şu an 2. el alacağım. Lütfen bazıları PC topla falan demeyin bir bilgisayarım var. İlk önce gelecek olursak her şeyden en önemlisi benim için oyunlar performans falan pek umurumda değil, PS3'ümü satmanın nedeni de zaten oyunlar idi. Beynim PS kalbim X box diyor çok kararsız kaldım. Sizce hangisi alınmalı? Not: Xbox tarafı bayağı ucuz 1500 TL'ye bir Xbox buldum.

Xbox donanımsal olarak daha iyi ve oyun konusunda daha iyi bence. Xbox alırsam sadece God of War yok diye üzülürdüm şahsen.

Xbox ucuz ancak; Xbox tarafında bulunmayan bazı oyunlar PS tarafında bulunuyor. Ancak ben Xbox derdim. Hem ucuz, hem grafik bakımından bir tık daha iyi.

Arkadaşlar, PS4 konsolu donanım olarak One S'den güçlü. PS4'te HD 7870 GPU varken One S'de ise HD 7790 var. Yeni nesil ile karıştırmayın.

Xbox donanımsal olarak daha iyi ve oyun konusunda daha iyi bence. Xbox alırsam sadece God of War yok diye üzülürdüm şahsen.

Hocam PS 4 aldım şahsen oyunları iyi diye şanslıyım tanıdıktan aldım sınırsız istediğim oyunları yükletebiliyorum güzel cihaz ben PS 4 öneririm alacaklara.

Geri
Yukarı