PS4 vs Xbox One S

Ömer Ateş

Decapat
Arkadaşlar yeni PS4 veya Xbox One S almayı düşünüyorum.

Benim için ayırt edici özellik görüntü kalitesi. Sizce hangi kolsolda daha iyi görüntü alırım? Ayrıca 4K televizyonda oynayacağım.

Benim için ayırt edici özellik görüntü kalitesi. Sizce hangi kolsolda daha iyi görüntü alırım? Ayrıca 4K televizyonda oynayacağım.
PS4'ü piyasada faşist fiyatlara satıyorlar indirim kovalarsan PS4 fiyatına one X alabilirsin. 4K için en iyisi.

En iyi görüntü ve performans bana göre Xbox' da. Daha doğrusu çoğu kişiye göre böyle. Youtube'de videolarına bakabilirsin.

Xbox almayı daha çok oyun bilgisayarı almak gibi görüyorum ben. Konsol kısmında performans ve görüntü olarak Xbox her ne kadar iyi olsa da Exclusive'leri nedeniyle PS vazgeçilmezdir bence. Uncharted, Last of Us gibi başyapıtları oynama planınız yoksa, salt görüntü kalitesi ve performansa odaklanacağım derseniz Xbox alın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı