PS4 vs XBOX Series S

slmbenmurt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Series S ile PS4 arasında kaldım. Hangisini almalıyım? Series S'nin depolaması sıkıntı diyorlar ne yapacağımı bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ps 4 ile series s asla karşılaştırılamaz ancak ps 5 ile karşılaştırılabilir ben 6 yıldır filan kullanıyorum PS 4 açıkçası pek bi faydasını göremedim para vermediğim sürece tabi diğer yorumlar da önemli.

Merhaba arkadaşlar, Series S ile PS4 arasında kaldım. Hangisini almalıyım? Series S'nin depolaması sıkıntı diyorlar ne yapacağımı bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
Harici HDD ile çözülmeyecek sorun değil, PS4 desteğinin bitmesine de çok kalmadı fakat özel oyunları oynamadıysanız ve kaldıracak bilgisayarınız yoksa önce özel oyunları oynamanızı öneririm.

Harici HDD ile çözülmeyecek sorun değil, PS4 desteğinin bitmesine de çok kalmadı fakat özel oyunları oynamadıysanız ve kaldıracak bilgisayarınız yoksa önce özel oyunları oynamanızı öneririm.

XS yazan oyunlar HDD'ye eklenmiyor diye biliyorum PC var ama rezalet denilebilecek düzeyde ilk PS4 alırsam Series S'ye zam gelir elimde patlar veya PS4'te sorun oluşur diye risk almam gerekecek.

Şu anda series s kullanıyorum. Evet depolama biraz sıkıntı ama harici bir HDD ile çözülüyor. Oynamak istediğim oyunları HDD ye indiriyorum oynayacağım zaman HDD den x box a aktarıyorum bu şekilde çözülüyor. Sormak istediğin başka bir soru varsa cevaplayabilirim.

Şu anda Series S kullanıyorum. Evet depolama biraz sıkıntı ama harici bir HDD ile çözülüyor. Oynamak istediğim oyunları HDD'ye indiriyorum oynayacağım zaman HDD'den Xbox a aktarıyorum bu şekilde çözülüyor. Sormak istediğin başka bir soru varsa cevaplayabilirim.

Hocam ben mesela PES 2018 oynamak istiyorum Series S'den nasıl aktifleştireceğim Xbox Store'de yok.

Geri
Yukarı