Xbox Series S vs PS4

SLHC

Femtopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
PS4 İçin: Slim Playstation 4 1tb + 2 Adet Sıfır Dualshock 4
Xbox Series S: Microsoft Xbox Series S 512 GB SSD Oyun Konsolu (İthalatçı Garantili)

Bunlardan bir tanesi ise hangisi? Yoksa bilgisayar olarak mı almam daha iyi olur? Oyun tercihlerim hikaye oyunları ve futbol oyunları. Rekabetçi oyunları sevmem ve ayrıca PS4 veya Xbox alsam Türkçe alt yazı oynayabilir miyim? PS5'e bu para değer mi? Aklımda o fiyata PC toplasam çok daha iyi olacak gibi geliyor sizce nedir?

PS 4 kaç senedir Kullanıyordum ama alırsan Pro al bende Pro vardı geçen sene PS5'e geçtim ama bence PS4 ama alırsan Pro al

Playstation özel oyunları ilginizi çekiyorsa PS4, "Sırf o yüzden PS almaya gerek yok, diğer hikayeli oyunları da oynarım" diyorsanız Xbox Series S.

Xbox alma pişmanlık oradaki tüm oyunları PC'de oynayabiliyorsun.
Pişmanlık değil. Bu cihaz boşuna üretilmiyor. Xbox Series S tüm oyunlarda yüksek grafik ve sabit FPS deneyimi sağlayabiliyor (konsol denilen şeyin olayı bu zaten), PC'de ise bunu deneyimlemek için kesenin ağzını bir hayli açmanız lazım. 🙃

PlayStation özel oyunları ilginizi çekiyorsa PS4, "sırf o yüzden PS almaya gerek yok, diğer hikayeli oyunları da oynarım" diyorsanız Xbox Series S.

Aslında PS alma istediğim özel oyunları onun dışında dediğim gibi hikayeli oyun severim PC işimi görür mü Series S parasına ayrıca Series S de oyunlarda Türkçe alt yazı yapabilir miyim?

Aslında PS alma istediğim özel oyunları onun dışında dediğim gibi hikayeli oyun severim PC işimi görür mü Series S parasına ayrıca Series S de oyunlarda Türkçe alt yazı yapabilir miyim?
Oynayacağınız oyunda resmî olarak Türkçe altyazı seçeneği bulunuyorsa yapabilirsiniz, bulunmuyorsa ayrıyeten altyazı indirme gibi bir imkânınız yok maalesef. Series S fiyatına PC olayı ise, oyun oynayacaksanız kesinlikle işinizi görmez.

Oynayacağınız oyunda resmî olarak Türkçe altyazı seçeneği bulunuyorsa yapabilirsiniz, bulunmuyorsa ayrıyeten altyazı indirme gibi bir imkânınız yok maalesef. Series S fiyatına PC olayı ise, oyun oynayacaksanız kesinlikle işinizi görmez.
Anladım sağol.

Series S fiyatına series s kalitesinde açan oyunları oynuyabileceğin başka bir yer yok.Bazı oyunları 1080p de 120 fps oynatıyor. Genelde tüm oyunlar 1080p 60 fps oynatıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı