PS4 Warzone Açılmıyor

(PS4 üzerinden)Girmeye çalışıyorum yükleme ekranında Update requires restart diye hata veriyor. Yeniden başlattım, modemi açıp kapattım, güncellemeleri kontrol ettim ama sorun çözülmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

1. Fix 1: Clear Cache on PS4 to Eliminate CoD Update Loop.
  2. Fix 2: Hard Reset PlayStation.
  3. Fix 3: Completely Uninstall and Reinstall the Game.
  4. Fix 4: Scan and Repair with Battle.net Desktop Client.
Böyle bir şey gördüm internette ama anlam veremedim bunları yaparsam çözülür mü? Nasıl yapacağıma dair bir fikrim yok.
Teşekkür ederim.

Hocam normalde o hata gelince "Exit"e bastıktan sonra tekrar sıkıntısız açılması lazım. Modemi kapatıp açmaya gerek yoktu. İnternette gördüğünüz o şey bayağı uğraştırıcı olabilir. Playstation'u sıfırlamak, oyunu baştan yüklemek falan. Kesin çözüm olmaz muhtemelen. Genel bir sorun bu. Yani tekrar olabilir.

Hocam normalde o hata gelince "Exit"e bastıktan sonra tekrar sıkıntısız açılması lazım. Modemi kapatıp açmaya gerek yoktu. İnternette gördüğünüz o şey bayağı uğraştırıcı olabilir. Playstation'u sıfırlamak, oyunu baştan yüklemek falan. Kesin çözüm olmaz muhtemelen. Genel bir sorun bu. Yani tekrar olabilir.
Bence de, hata değil çünkü. Güncellemenin tamamlanması için oyunu kapatıp açmak gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı