PS4oyunumm sitesi güvenilir mi?

Nicat Feteliyev

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba.
Bu Instagram hesap yetkilisini tanıyor musunuz?
"PS4oyunumm"
Azerbaycan'dan oyun siparişi verdim dün.
Ödememi yaptım. 1 saate hazır olucak dedi.
İsmi Muhammed Zencirci.
Sitelerinden teknik desteke yazıyorum, Instagram'dan yazıyorum arıyorum cevap yok.
Cevap vermedikleri için artık dolandırıldığımı hiss ediyorum.
Bildiğiniz bir şey varsa yardım edin.

Login • Instagram igshid = ntc4mtıwnjq2yq==

Screenshot_2023-05-27-13-46-19-627_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2023-05-27-13-46-26-477_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2023-05-27-13-44-38-543_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2023-05-27-13-44-47-469_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2023-05-27-13-44-51-296_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2023-05-27-13-44-56-266_com.instagram.android.jpg

Screenshot_2023-05-27-13-44-58-009_com.instagram.android.jpg

Böyle bir açıklama yapan sayfaya keşke güvenmeseydiniz. +2 bin üzeri satış yapan bir sayfa böyle saçma sapan dolandırılma tuzaklarına düşmez. Dolandırıcılar ise sizden ödemeyi önce almak için böyle bahaneler uydururlar.

Burada arkadaşın paylaşımına gülme emojisi atan arkadaşlara söylüyorum gülünecek bir şey yok, herkes sizin kadar tecrübeli olmayabilir. Para kolay kazanılmıyor 1 günlük çalışma ücretinizi karşılıksız bedavadan verdiğinizi düşünün empati yapın.

1685181423151.png

Böyle bir açıklama yapan sayfaya keşke güvenmeseydiniz. +2 bin üzeri satış yapan bir sayfa böyle saçma sapan dolandırılma tuzaklarına düşmez. Dolandırıcılar ise sizden ödemeyi önce almak için böyle bahaneler uydururlar.

Burada arkadaşın paylaşımına gülme emojisi atan arkadaşlara söylüyorum gülünecek bir şey yok, herkes sizin kadar tecrübeli olmayabilir. Para kolay kazanılmıyor 1 günlük çalışma ücretinizi karşılıksız bedavadan verdiğinizi düşünün empati yapın.

Eki Görüntüle 1795400
Ben buna inanmadım. Bence dolandırdılar sonrasında ise bahane olarak bunu gösterdiler. Hocam her türlü size iade veya ürünü göndermek zorundalar. Kanıtınız var ise polise filan başvurun hocam.

Eki Görüntüle 1795400

Galiba paylaşımlı hesap satıyorlar. Hesabı verdikleri zaman çok basit bir şekilde şifreyi değiştirebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı