[Dolandırıcı] Birxy sitesi güvenilir mi?

oguzhansr40

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Haçker
Öncelikle selamun aleyküm. Ben kitap alışverişi yapacağım. İnternette gezinirken bir site gördüm. Sitedeki kitapların fiyatları falan 5 TL. Acaba o site güvenilir mi? Bu arada site adresi; www.birxy.com

Öncelikle selamun aleyküm. Ben kitap alışverişi yapacağım. İnternette gezinirken bir site gördüm. Sitedeki kitapların fiyatları falan 5 TL. Acaba o site güvenilir mi? Bu arada site adresi;www.birxy.com

Almamanı tavsiye ederim. 1000 TL'lik kulaklık 5 TL yani her şey 5 TL dolandırıcı değillerdir belki ama alirsan göndermezler.

Öncelikle selamun aleyküm. Ben kitap alışverişi yapacağım. İnternette gezinirken bir site gördüm. Sitedeki kitapların fiyatları falan 5 TL. Acaba o site güvenilir mi? Bu arada site adresi;www.birxy.com

Pardon agam. Twitter hesaplarindan açıklama yapmışlar. Site yapım aşamasındaymış ürün fiyatları gerçek degilmiş 😛

Ben aldım simdi gelmeyecek mi??
Muhtemelen. Bankanızla iletişime geçip para iadesi talebinde bulunun. Bir ürün piyasadan ucuz ise dolandırılma ihtimaliniz yüksektir.
Yaklaşık 7-8 gündür bir sipariş verdim ama gelmedi. Saçma sapan bir site.
Saçma sapan değil, gayet de güzel hazırlanmış bir dolandırıcılık sitesi. Ve çalışmış da örnekte görüldüğü üzere...

Yeni konular

Geri
Yukarı