PS4'te NP-34958-9 hatası

Alptuğ Yususf

Hectopat
Merhaba. Kendi PSN hesabımda satın aldığım The Last of Us part 2'yi oynayacaktım ama yanında kilit simgesi vardı ben de kendi hesabımı PS4 sisteminin ana hesabı yapmak için ayarlara girdim ayarlarda NP-34958-9 hatası veriyor. Bağlantıyı kontrol ettim Wi-Fi'de bir sıkıntı yok. Çözümü bulanlar yazarsa sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230607_190914.jpg
    IMG_20230607_190914.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 122
Ben böyle saçma bir şey görmedim. Durduk yere sistem gitti hiçbir şeyi kullanamıyorum. Ayrıca hata kodu PS sayfasında bile çıkmıyor. Önerilen yöntemler ise uyduruk ve herkesin aklına gelebilecek saçma şeyler. Eğer düzeltebilirsen lütfen buraya da yazmayı ihmal etme.

Elimden geldigince açıklamaya calisayim arkadaşlar.

İlk önce aşağıdakini yaptık.
  • PlayStation web sitesine gidin ve hesabınızda oturum açın. Cihaz yönetimi bölümüne gidin. Hesabınıza bağlı tüm konsolları devre dışı bırakın. Ek güvenlik için hesap şifrenizi değiştirin.
Sonrasında, PS4 de yeni sifrenizle oturum açın ama telefondan internet paylaşarak oturum açın biz öyle yaptık. Normal kabloluyla denedik olmamıştı.

Telefonunuzdan PS4'e girdikten sonra hesap yönetiminde PS4 Ana konsolu etkinleştirin seçeneği var onu yapın.

En sonda telefondan girdiğiniz PS4 den çıkıp normal kablolu olarak giriş yapıniniz. Sorununuz düzelmiş olacaktır.

Biz aynen bu şekilde yaptık. İnşallah yardımım dokunur.

Elimden geldigince açıklamaya calisayim arkadaşlar.

İlk önce aşağıdakini yaptık.
  • PlayStation web sitesine gidin ve hesabınızda oturum açın. Cihaz yönetimi bölümüne gidin. Hesabınıza bağlı tüm konsolları devre dışı bırakın. Ek güvenlik için hesap şifrenizi değiştirin.
Sonrasında, PS4 de yeni sifrenizle oturum açın ama telefondan internet paylaşarak oturum açın biz öyle yaptık. Normal kabloluyla denedik olmamıştı.

Telefonunuzdan PS4'e girdikten sonra hesap yönetiminde PS4 ana konsolu etkinleştirin seçeneği var onu yapın.

En sonda telefondan girdiğiniz PS4'ten çıkıp normal kablolu olarak giriş yapıniniz. Sorununuz düzelmiş olacaktır.

Biz aynen bu şekilde yaptık. İnşallah yardımım dokunur.

Teşekkürler sorun çözüldü.

Geri
Yukarı