PS4'ten PS4 Pro'ya geçilir mi?

Zarara gitme diye bir şey yok. PS4 kullanıcısı için PS4 Pro çok daha oynanabilir bir seçenek. Arkadaş zaten kısıtlı fiyatı olduğunu belirtmiş. PS4 de PRO da PS5 de arasında düzgün fiyat farkları var. Sırf elimizde yeni nesil PS5 var diye bu PS4’ün alınmayacağı anlamına gelmiyor hele de Pro’nun. Konsol yıllarca destek aldı zaten arkadaşın bir sürü oynayacağı oyun birikmiş yıllarca. Üstelik Elden Ring ve Ragnarök gibi oyunlar da bu alette mevcut. Para var ise PS5 alsın ama daha ucuza PS4 Pro da hala iyi bir seçenek.
Elinde zaten PS4 olmasa alsın diyeceğim fakat zaten cihazı varken 7500 lira masrafa girmek gereksiz. O kadar para vermek yerine dövize koysun biriktirsin PS5 alsın.

Güzel gibi duruyor ben alamadım mecbur zamlı tarifeden alacağız :D
Hocam ben 800 tl ön sipariş alacaktım zam yedi valla çok üzüldüm ama oyun çıktıktan sonra herkes bir oynasın sorun var mı yok mu oyun güzel mi kötü mü sonra spiderman 2'yi alacağım umarım oyun güzel çıkar zaten AC mirage tarihi öne alınmış herkes spiderman 2 yüzünden çekildiğini konuşmuştu.

Hocam siz GOW ragnarok oynadınız mı? baya iyidi oyun 35 saatten fazla oynadım hikayesi çok iyidi.

Hocam ben 800 tl ön sipariş alacaktım zam yedi valla çok üzüldüm ama oyun çıktıktan sonra herkes bir oynasın sorun var mı yok mu oyun güzel mi kötü mü sonra spiderman 2'yi alacağım umarım oyun güzel çıkar zaten AC mirage tarihi öne alınmış herkes spiderman 2 yüzünden çekildiğini konuşmuştu.

Hocam siz GOW ragnarok oynadınız mı? baya iyidi oyun 35 saatten fazla oynadım hikayesi çok iyidi.
Evet oynadım güzeldi ancak hala bazı oyunlar sıkıntılı cyberpunk 2077 performans modunda fps drop oluyor özellikle çatışırken

Geri
Yukarı