PS4'ten PS4 Pro'ya geçilir mi?

Hocam PS4 zaten kullanılmış iyi bir fiyata satılmaz ve Pro ile arasında da fiyat farkı var. PS5 Pro konuşuluyorken zararına satış yapıp PS4 Pro almak ne kadar mantıklı? 3-4 Sene ömrü kalmış cihazlar zaten zarara girip neden alınsın ki?
ps5 pro daha çıkmasına var belki 2025 yılında çıkar.

Peki PS 5'te PS 4'e aldığım CD oyun calışır mi bir de PS Plus'ım var.
Evet çalışır geriye uyumluluk sayesinde :)

Hocam PS4 zaten kullanılmış iyi bir fiyata satılmaz ve Pro ile arasında da fiyat farkı var. PS5 Pro konuşuluyorken zararına satış yapıp PS4 Pro almak ne kadar mantıklı? 3-4 sene ömrü kalmış cihazlar zaten zarara girip neden alınsın ki?

Arkadaşım alabilirim diyor 5000-5500 gibi bir fiyata.

Olabilir yine de PS4'den Pro'ya geçmek akıl kârı değil.
evet bencede ps4 pro'ya geçmek mantıksız onun yerine ps5 geç daha iyi.

Teşekkürler yapacak birşey yoktu hafıza can sıkmaya başladı bide ufaktan ps5’te güzel gözüken ve 60fps oyunlara imrendim üstüne o zamanlar dolarda düşüktü cd’li cihaz + 3d pulse kulaklığı 15’e almıştım
Hocam valla çok güzel yapmışsınız benimde ps5'im var bende bütün oyunları sömürdüm eskiden ps4'üm felan yoktu direkt bütün özel oyunları bitirdim :)

Hocam PS4 zaten kullanılmış iyi bir fiyata satılmaz ve Pro ile arasında da fiyat farkı var. PS5 Pro konuşuluyorken zararına satış yapıp PS4 Pro almak ne kadar mantıklı? 3-4 Sene ömrü kalmış cihazlar zaten zarara girip neden alınsın ki?
Zarara gitme diye bir şey yok. PS4 kullanıcısı için PS4 Pro çok daha oynanabilir bir seçenek. Arkadaş zaten kısıtlı fiyatı olduğunu belirtmiş. PS4 de PRO da PS5 de arasında düzgün fiyat farkları var. Sırf elimizde yeni nesil PS5 var diye bu PS4’ün alınmayacağı anlamına gelmiyor hele de Pro’nun. Konsol yıllarca destek aldı zaten arkadaşın bir sürü oynayacağı oyun birikmiş yıllarca. Üstelik Elden Ring ve Ragnarök gibi oyunlar da bu alette mevcut. Para var ise PS5 alsın ama daha ucuza PS4 Pro da hala iyi bir seçenek.

Slim modeller o fiyattan gider üstüne 3-4k ekleyip SS alınır 1-2 sene idare eder xbox gelişimde şuan online oyun + fifa takılıyorsan baya gider
Arkadaş alacaksa xbox series s 1 tb sürümü çıkacaktı ne zaman gelecek o konsol 1 tb olanı beklerse daha iyi olur.

Geri
Yukarı