PS4'ü laptopa bağlamak için capture Card önerisi

Elecsus

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi Sosyal'ler. Başlıkta da görüldüğü üzere PS4'ümü laptopa bağlamak istiyorum fakat sanırsam bunun için capture Card lazımmış. Sorum şu olacak en az 1080p 60FPS veren bir Capture Card almayı düşünüyorum amacın yayın ya da video çekmek değil stabil bir şekilde oyun oynamak. Fiyatı fazla olmayan hangi markaları önerirsiniz ya da bildiğiniz bir model var mı?

Son düzenleme:
Öncelikle herkese iyi Sosyal'ler. Başlıkta da görüldüğü üzere PS4'ümü laptopa bağlamak istiyorum fakat sanırsam bunun için capture Card lazımmış. Sorum şu olacak en az 1080p 60FPS veren bir capture Card almayı düşünüyorum amacın yayın ya da video çekmek değil stabil bir şekilde oyun oynamak. Fiyatı fazla olmayan hangi markaları önerirsiniz ya da bildiğiniz bir model var mı?

Benim kullandığım capture Card var 100 TL'ye almıştım size linkini atayım çok güzel tavsiye ederim fiyat performans ürünüdür USB HDMI Video Capture Kartı PS4 PS5 Xbox Gamer Capture Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu ürünün başka sitelere güvenirseniz bundan alın bu siteye pek güvenmiyorum yine size kalmış.

Benim kullandığım capture Card var 100 TL'ye almıştım size linkini atayım çok güzel tavsiye ederim fiyat performans ürünüdür USB HDMI Video Capture Kartı PS4 PS5 Xbox Gamer Capture Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu ürünün başka sitelere güvenirseniz bundan alın bu siteye pek güvenmiyorum yine size kalmış.

Laptop üzerinden mi oynuyorsunuz? Eğer laptop üzerinden oynuyorsanız nasıl HDMI arası geçişi nasıl yapıyorsunuz?

Laptop üzerinden mi oynuyorsunuz? Eğer laptop üzerinden oynuyorsanız nasıl HDMI arası geçişi nasıl yapıyorsunuz?

Capture Card'ı HDMI'ya taktıktan sonra OBS'den video yakalama aygıtından capture Card'ı bulmanız lazım büyük ihtimal görüntü gelecek ses gelmeyecektir onu da ses ayarlarından sesini açarsanız tamamdır OBS de tam ekran yapmak için götüntüye sağ tık yapıp tam ekran deyip oynayabilirsiniz iyi oyunlar.

Hocam hangi capture Card'ı aldınız? Ben de laptopa bağlayacağım. Aldığınız görüntü yani çıkış olarak 1080 60 FPS mi?

Ben genel olarak hikayeli oyun odaklı kullandığım için 1080p 30 FPS olandan alacağım.

Capture Card'ı HDMI'ya taktıktan sonra OBS'den video yakalama aygıtından capture Card'ı bulmanız lazım büyük ihtimal görüntü gelecek ses gelmeyecektir onu da ses ayarlarından sesini açarsanız tamamdır OBS de tam ekran yapmak için götüntüye sağ tık yapıp tam ekran deyip oynayabilirsiniz iyi oyunlar.

Çok sağ olun.

Evet ben de hikayeli oyunlar için alacağım. Hangi capture Card'ı alacaksınız hocam peki rica etsem paylaşabilir misiniz? Yukarıda önceden paylaşılan link açılmadı bende maalesef.

Bu ürün Kuvars Hdmi Video Capture Kart 4k Ps4 Xbox Oyuncu Görüntü Çevirici Aktarıcı Yakalayıcı Adaptör Kaydedici Fiyatı, Yorumları - Trendyol sorunsuz çalıştırır bende bu var 30FPS veriyor 100 TL'ye almıştım önce malum bunada zam gelmiş.

Geri
Yukarı