PS4'ü Monitöre Bağlamak İçin HDMI to VGA Kablo Önerisi

Awhlind

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Asgard
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba, başlıkta belirttiğim gibi HDMI to VGA kablo önermenizi istiyorum. Hepsiburada'dan, N11'den falan baktım 10-15 TL'lik olanlardan, bazısı iyi diyor bazısı kötü diyor kafam karıştı. Remote play diye bir program varmış sanırım PS4'ümü bağlamaya çalıştım ancak sanırım sadece dizüstü bilgisayarlarda çalışıyormuş. Bu yüzden aranızda eğer almış, kullanmış olan varsa önerirse mutlu olurum.

Görüntü aktarılır bir türlü ama ses çıkışı için eğer çeviriciyi ses aktarmayan modellerden alırsan koldan ses çıkışı almaya zorunlu olma ihtimalin var. Sen hangi türlü istersin? Bütçe tam olarak kaç TL?

Görüntü aktarılır bir türlü ama ses çıkışı için eğer çeviriciyi ses aktarmayan modellerden alırsan koldan ses çıkışı almaya zorunlu olma ihtimalin var. Sen hangi türlü istersin? Bütçe tam olarak kaç TL?
Zaten sesi koldan almak istiyordum, 20TL'ye kadar bütçem var.
PS4 için mi kullandınız?

Görüntü gitmesi, yırtılması vs. yaşadınız mı, ya da ne kadar süreli kullandınız? Biraz aklıma yattı.

1 aydır kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Satın aldığıma dair resim;

1533560703908.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı