PS4'ü nasıl bilirsiniz?

Grafik kalitesine yüksek diyenin savunmasını merak ediyorum. İçindeki donanım 8 yıllık.

PS4 vs Slim 8 yıllık Pro 4.5 diyebiliriz. Pro'yla normal 4 arasındaki fark, 3'le 4 arasındaki farktan daha fazla fark var nerdeyse. Kapsamlı araştırma yapıp görebilirsiniz, YouTube de bir sürü oyun kıyaslama videosu var, detaylı araştırmadan yorum yapmayın derim.

PS4 vs Slim 8 yıllık Pro 4.5 diyebiliriz. Pro'yla normal 4 arasındaki fark, 3'le 4 arasındaki farktan daha fazla fark var nerdeyse. Kapsamlı araştırma yapıp görebilirsiniz, YouTube de bir sürü oyun kıyaslama videosu var, detaylı araştırmadan yorum yapmayın derim.
ps4 pro 60 fps verebiliyor mu?

1.ikisi de ısınır.
2.Slim ses çıkarmaz Pro ses çıkarır.
3.TV'ye göre değişir.
4.değer bütçenizi arttırıp PS5 dijital alabilirsiniz.
5.hız farkı yok.
6.yok gelen geldi zaten.
7.1 TB olursa iyi olur PS4 Pro 1 TB zaten.
8. 2-3 yıl oyun gelir 5-6 yıl pes FIFA gelir.
9.4K TV varsa barız 4K TV yoksa FPS dışında grafik farkı yok.

Pro 4.2 GPU yanlış bilgilendirme.
Bilgi doğru bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 29
Grafik kalitesine yüksek diyenin savunmasını merak ediyorum. İçindeki donanım 8 yıllık.
8 yıllık donanım bugün dünyanın en iyi grafiklerine sahip olan oyunlarını gayet stabil ve güzel bir şekilde çalıştırıyorsa cihazın ne kadar kaliteli ve iyi bir iş çıkardığını gösterir.
1080P'de çoğu oyunda veriyor.
Vermez. Verdiği çok sayılı oyunlar var fakat onda da stabil olarak asla 60 FPS veremiyor. God of War'ı örnek verebilirim. Sürekli olarak 60'dan 40 küsür FPS'lere düşüyor.

Bu arada Xbox fanı olduğunuz belli. PlayStation 4 cihazını kötülemeyin.

Temizliğini yaparsan geçer hocam. Dün temizlettim çok sessiz çalışıyor üstelik Fat kasa :).
Bir şeyin fanı değilim. Hatta evimde bir PS4 bile var. Konsolların kaderi bu. Çıktıktan bir süre sonra donanımları değişemeyeceği için yazılımsal olarak downgrade yiyorlar. Ayrıca kendi fikirlerinizle aynı olmayan kişileri susturamazsınız!
8 yıllık donanım bugün dünyanın en iyi grafiklerine sahip olan oyunlarını gayet stabil ve güzel bir şekilde çalıştırıyorsa cihazın ne kadar kaliteli ve iyi bir iş çıkardığını gösterir.

Vermez. Verdiği çok sayılı oyunlar var fakat onda da stabil olarak asla 60 FPS veremiyor. God of War'ı örnek verebilirim. Sürekli olarak 60'dan 40 küsür FPS'lere düşüyor.
Arkadaşlar ben PS haterı değilim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı