PS4'ü satıp Xbox Series S alınır mı?

m1kadoks

Centipat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sizce PlayStation 4 (1TB) satıp Xbox Series S (512 GB) almak mantıklı mı? Daha çok Online oyun oynayacağım için depolama konusunda bir sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum. Not: Özel oyun takıntım yok çok fazla hikayeli oyun seven biri değilim.

Bence mantıklı sonuçta Next gen bir konsol Series S çoğu Online oyunda daha iyi performans verecektir diye düşünüyorum.

Sizce PlayStation 4 (1TB) satıp Xbox Series S (512 GB) almak mantıklı mı? Daha çok Online oyun oynayacağım için depolama konusunda bir sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum. Not: Özel oyun takıntım yok çok fazla hikayeli oyun seven biri değilim.

Alınır. PS4 Xbox Series S karşılaştırılması bile yanlış. Özel oyun oynamayan biriyseniz Xbox Series S bulunmaz bir nimet.

PS exclusive oyunlarını oynamak gibi bir derdin yoksa sat al Series S daha iyi.

Özel oyunlardan oynamak istediğin varsa oyna geç.

Hocam sadece God of War oynamak istiyordum oynadım bitirdim. Şu an amacım rekabetçi oyunlarda alabileceğim en iyi FPS ve görüntüyü elde etmek.

Zaten elinde bulunduğu için ilgini çeken özel oyunları oynamışsındır diye düşünüyorum. Geçmeyi seçerdim ben.

Evet hocam GoW serisini oynadım. Onun dışındada çok fazla ilgimi çeken oyun yok %99 Series S'e geçeceğim.

Hocam sadece God of War oynamak istiyordum oynadım bitirdim. Şu an amacım rekabetçi oyunlarda alabileceğim en iyi FPS ve görüntüyü elde etmek.

Evet hocam GoW serisini oynadım. Onun dışındada çok fazla ilgimi çeken oyun yok %99 Series S'e geçeceğim.

Hocam sonra ilginizi çeker diye Spider-Man oyunlarına da bir bakın isterseniz. Sonra geçersiniz.

Geri
Yukarı