Xbox Series S ve PS4 Slim satıp PS5 alınır mı?

Arkadaşlar iyi gunler, gecen aylarda Xbox Series S aldim. 1.5 yıl garantisi var daha, elimde PS4 Slim modeli de mevcut. 6 aylik Game Pass uyeligim de var ama son gunlerde PS5 alma fikri cok kafami karistiriyor. Sizce alınır mı? Series S'i de hemen satmak istemiyorum. Alınır mı sizce? Alirsam 4K TV'de oynayacagım.

PS5 şu anki piyasada özellikle ithalatçı garantili olan modeller olması gerekenin çok altında bulunabiliyor. Yani bu dönemde bence geçilir fakat oynamak istediğiniz oyun da kalmamış o yüzden sene sonunda Pro modeli de gelirse onu düşünebilirsiniz.
Mafia'da FPS Series S'te hoşunuza gitmediğini belirtmişsiniz. Şunu belirtmeliyim ki geriye dönük uyumlulukla çalışan oyunlar saçma gelecek Series S'te bile PS5'ten daha iyi çalışıyor özellikle FPS olarak. Sadece Mafia için konuşmuyorum PS cephesi FPS yamalarını geliştiriciye bırakıyorken Xbox birçok eski oyunda FPS Boost ile geriye dönük 30FPS çalışan oyunları 60FPS'e kendi yazılımı ile yükseltiyor bu olay hem Series S hem de Series X için geçerli.

Yeni konular

Geri
Yukarı