PS4'ün değeri nedir?

left10ction

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, iyi günler. Şu günlerde PS4'ümü satmak istediğimden dolayı fiyat araştırması yaptım fakat bir karara erişemedim. Size PS4 hakkında bilgi vereceğim. Sizde bunun değerini söylerseniz sevinirim.
1TB PS4 (klasik)
1 klasik kol.
1 V2 kol.
AC sndyincte - AC blag flag - AC Unity.
Fortnite (tayfa paketi) - metal Gear Solid 5 Minecraft - Fall Guys - GTA 5 Premium RE2 remake - RE4 - RE5 - RE6 - Dying Light Enhanced Edition - The Evil Within 2 - The Last of Us Remastered - God of War - R6 Deluxe Edition.
Ayrıca arkadaşımın 12 aylık extrası var ve benim süresi dolan plusumdan 10 15 tane oyun var. Sizce bu özelliklerde bir PS4'ün değeri ne kadardır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, iyi günler. Şu günlerde PS4'ümü satmak istediğimden dolayı fiyat araştırması yaptım fakat bir karara erişemedim. Size PS4 hakkında bilgi vereceğim. Sizde bunun değerini söylerseniz sevinirim.
1TB PS4 (klasik)
1 klasik kol.
1 V2 kol.
AC sndyincte - AC blag flag - AC Unity.
Fortnite (tayfa paketi) - metal Gear Solid 5 Minecraft - Fall Guys - GTA 5 Premium RE2 remake - RE4 - RE5 - RE6 - Dying Light Enhanced Edition - The Evil Within 2 - The Last of Us Remastered - God of War - R6 Deluxe Edition.
Ayrıca arkadaşımın 12 aylık extrası var ve benim süresi dolan plusumdan 10 15 tane oyun var. Sizce bu özelliklerde bir PS4'ün değeri ne kadardır?

Klasik derkem fat kasa mı?

6 kez PS4 aldım, sattım. Fat kasayı zor sattım. Xbox One kadar zorlandım. Eski kasalardan korkuyor alıcılar.

Biraz fiyat kırarsın :) Kutusu duruyorsa daha kolay satarsın.

Kanka ne 3900u. Oyunları 1500TL zaten. Fazla ölücü çıktın.
Oyunlar kutuluysa ayrı sat. PSN hesabını satıcaksan ayrı sat.

Aynı kişiye evi, arabayı, eşyaları satmak zor olur :) Herkes her şeyi bir anda satın alamayabilir, almakta istemeyebilir.

6 kez PS4 aldım, sattım. Fat kasayı zor sattım. Xbox One kadar zorlandım. Eski kasalardan korkuyor alıcılar.

Biraz fiyat kırarsın :) kutusu duruyorsa daha kolay satarsın.

Oyunlar kutuluysa ayrı sat. PSN hesabını satacaksan ayrı sat.

Aynı kişiye evi, arabayı, eşyaları satmak zor olur :) herkes her şeyi bir anda satın alamayabilir, almakta istemeyebilir.

Kutusu durmuyor kanka. Fiyattan kısmak derken? Ne kadar olur satmak istesem.

Geri
Yukarı