PS4'ün değeri ne kadar?

Vallahi zaman sorunun yoksa bence alınabilir günü birlik olarak gidebilirsin.

Kendine birkaç tane sağlam ilan hazırlayıp İstanbul'dan ya da Tekirdağ'da var ise PS4 Pro almak senin için daha iyi olur.
Doğru dediniz. Bu konuda yazdığım oyunlar ne kadardır değeri?

Bana kalırsa oyunların ederi 300-400TL fakat yine de oyun olsa bile bir PS4 Pro etmez.
Elbette, Pro varken.

Bir cihaz daha buldum, parlak kasa. Tek kol 2850 son fiyat. Temizlik yapılma amacıyla içi açılmış.

Slim kasa, 500 GB, tek kol. 4 oyun var.

• Gran turismo.
  • FIFA 20.
  • Witcher 3
  • Days Gone.

Satıcıyla 3900'e anlaştık. Ama alışverişi daha yapmadık. Fiyat konusunda danışmak için konu açıyorum. Bu fiyata nasıl?

Hocam bence cihaz temizse kaçırmayın alın derim üç ay önce niyetlenip 20 gün önce kendim Slim aldım niyetlendiğimde 2.5 olan piyasa almaya kalkarken 4 oldu bu devirde hızlı hareket etmek lazım hiçbir şey yerinde durmuyor bence kendinize göre düşünün bölgenize göre benim yaşadığım yerde mesela bir tane 4 binden aşağı ilan yoktu fat kasalar bile ee kalkıpta PS alacağım diye şehir şehir gezmeninde anlamı yok bu arada PS4 Pro kesinlikle tavsiye etmiyorum bütçem vardı ve gidip denedim almaktan vazgeçtiğim iki tane Pro oldu birincisi 7016b eski sürümdü fan sesi 100CC motosiklet çalışır gibi almadım 7216b 7 ay garantisi olan Pro buldum gittim oda aynı satıcı kendisi dedi bunlarda kronik diye kulaklık taksan bile felaket bir ses geliyor hiç bulaşma derim ben Slim aldım kafa rahat 3700 aldım.

Furkan kardeşim bende Çanakkaledeyim daha 3 gün önce 4000 TL'ye 4 kutulu oyunlu tek kollu slim makina aldım cuh-2016a. Maalesef herşeyde olduğu gibi PS4 piyasası da Çanakkale de çok uçuk bulduğun 3900 olan makineyi eğer içine sindiyse bence alabilirsin

Şimdi arkadaşlar, son olarak tüm ilanların size kısa bir özetini yazayım:

1-) Slim 500 GB + 1 DS4 + Witcher 3 + Days Gone + FIFA 20 + Gran Turismo = 3900 TL (İçi açılmamış. Kutu fatura yok)
2-) Fat, Mat kasa 500 GB + 2 kol + FIFA 20 = 3300 TL (İçi açılmış, kutu fatura yok + Yol masrafı)
3-) Fat, Mat kasa 500 GB + 1 kol = 3300 TL (İçi açılmamış)

Şimdi arkadaşlar, son olarak tüm ilanların size kısa bir özetini yazayım:

1-) Slim 500 GB + 1 DS4 + Witcher 3 + Days Gone + FIFA 20 + Gran Turismo = 3900 TL (İçi açılmamış. Kutu fatura yok)
2-) Fat, Mat kasa 500 GB + 2 kol + FIFA 20 = 3300 TL (İçi açılmış, kutu fatura yok + Yol masrafı)
3-) Fat, Mat kasa 500 GB + 1 kol = 3300 TL (İçi açılmamış)
Slim olanı al geç hocam üçyüz beşyüz aşşağı verecem diye eski makine alma bence slim sessiz sorunsuz bir cihaz çok memnun kalırsın.

Aynen
Katılıyorum. Elimde fat vardı. Az kalsın uçcakti açtım macunu yeniledim,fan temizledim. Nispeten azaldı ama slime göre yine fazlaydı.Elimden çıkardım ve slim aldım. Alırsan haber et de grand turismoyla elimdeki cod larla takasa girelim bana araba yarışı lazım 😅 benim oğlan tutturdu araba yarışı diye

Geri
Yukarı